Компьютерна допомога

Компьютерна допомога

Неполадки в роботі ноутбука або комп'ютера можуть виникнути в будь-який момент і, на превеликий жаль, ніхто від цього не застрахований. Комп'ютерна допомога - це комплекс послуг по ремонту ноутбуків, персональних комп'ютерів та іншої допоміжної техніки. Існують наступні види комп'ютерної допомоги:

  • діагностика неполадок комп'ютера;
  • консультація нашого майстра;
  • професійний ремонт, заміна і установка комплектуючих деталей;
  • налаштуванняДо;
  • установка операційної системи і програмного забезпечення;
  • усунення вірусів та інших шкідливих програм;
  • підключення периферійної техніки;
  • можливість складання комп'ютера під замовлення.

Компанія "Сучасні системи безпеки бізнесу" надає всі види послуг комп'ютерної допомоги. а також послуги з обслуговування комп'ютерів в офісах і багато іншого. Тому при виникненні різних проблем в роботі комп'ютера і оргтехніки, А також при необхідності отримання будь-якої консультації по роботі ПК, Ви сміливо можете звернутися до фахівців нашої компанії.

Вартість обслуговування комп'ютерів в офісі, з урахуванням ПДВ

кількість ПК Обслуговування, грн (од. / Міс.) Заплановані виїзди (в міс.) термінові виїзди
1-5
200
1
без обмежень
6-10
170
1
беобмежень
11-20
150
2
без обмежень
від 21
договірна
2
без обмежень
сервер
300-500
2
без обмежень

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» активно впроваджує передові технології в сфери безпеки бізнесу і технічного захисту інформації. основними аправленіямі нашої діяльності є: пошук закладних пристроїв ( захист від прослушки , прихованих камер і т.д.); обслуговування комп'ютерів в офісах (ремонт, модернізація телефонів, планшетів, ноутбуків, ПК); проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнесу: відеоспостереження ; контроль доступу ;ремени "href =" uchet-rabochego-vremeni / "> облік робочого часу; охоронна і пожежна сигналізація ; вимірювання тепловтрат приміщень і рекомендації по теплоізоляції; вимірювання радіоактивного фону в приміщеннях і на територіях. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини