Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Неполадки в роботі ноутбука або комп'ютера можуть виникнути в будь-який момент і, на превеликий жаль, ніхто від цього не застрахований. Комп'ютерна допомога - це комплекс послуг по ремонту ноутбуків, персональних комп'ютерів та іншої допоміжної техніки. Існують наступні види комп'ютерної допомоги:

  • діагностика неполадок комп'ютера;
  • консультація нашого майстра;
  • професійний ремонт, заміна і установка комплектуючих деталей;
  • настройка ПК;
  • аа2
  • встановлення операційної системи і програмного забезпечення;
  • усунення вірусів та інших шкідливих програм; підключення периферійної техніки;
  • можливість складання комп'ютера під замовлення.

Компанія "Сучасні системи безпеки бізнесу" надає всі види послуг комп'ютерної допомоги. а також послуги з обслуговування комп'ютерів в офісах і багато іншого. Тому при виникненні різних проблем в роботі комп'ютера і оргтехніки, а також при необхідності отримання будь-якої консультації по роботі ПК, Ви сміливо можете звернутися до фахівців нашої компанії.

Ціна обслуговування комп'ютерів в офісі, з урахуванням ПДВ

Кількість ПК Ціна за обслуговування, грн (од./міс.) Заплановані виїзди у місяць Термінові виїзди
1-5
200
1
без обмежень
6-10
170
1
без обмежень
11-20
 150
2
без обмежень
від 21
 договірна
2
без обмежень
Сервер
300-500
2
без обмежень

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» активно впроваджує передові технології в сфери безпеки бізнесу та технічного захисту інформації. Основними напрямками нашої діяльності є: пошук закладних пристроїв (захист від прослуховування, прихованих камер і т.д.); обслуговування комп'ютерів в офісах (ремонт, модернізація телефонів, планшетів, ноутбуків, ПК); проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнесу: відеоспостереження; контроль доступу; облік робочого часу; охоронна і пожежна сигналізаціявимірювання тепловтрат приміщень та рекомендації щодо теплоізоляції; вимірювання радіоактивного фону в приміщеннях і на територіях. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини