Камери відеоспостереження високої чіткості

Камери відеоспостереження високої чіткості

 

Необхідність убезпечити своє майно існувала завжди, і навряд чи коли-небудь така потреба відпаде. Одним з найпоширеніших методів забезпечення безпеки майна по праву можна вважати системи відеоспостереження. Тому у зв'язку з їх широким розповсюдженням, виникає потреба у розвитку та поліпшенні якості, як послуг, так і самого застосовуваного устаткування. Об'єкти бувають різні і важливо знайти професійну команду з встановлення системи відеоспостереження, яка визначить найважливіші завдання і можливі варіанти їх вирішення.

Говорячи про обладнання для систем відеоспостереження, варто відзначити що прогрес не стоїть на місці і потреба в поліпшенні технічних характеристик камер для відеоспостереження, задовольняється. Новинкою останнім часом стали камери з поліпшеною роздільною здатністю. Застосування таких камер відеоспостереження незамінне на таких об'єктах, де важливо детально розглянути, що відбувається в спостережуваної зоні. Як правило, це об'єкти особливого призначення, пропускні пункти, касові зони в магазинах і банках. У таких місцях, як наприклад, касова зона, від якості зображення безпосередньо залежить збереження майнових цінностей, тому що в першу чергу це контроль за персоналом, ну а в разі форс-мажорній ситуації допоможе зафіксувати діяння зловмисника, і надалі хороша картинка з камери відеоспостереження придасться правоохоронним органам для визначення особистості злочинця.

Дозвіл камери відеоспостереження вимірюється в телевізійних лініях (ТВЛ) і чим це значення більше, тим краще буде якість зображення. До недавнього часу найпоширенішим поєднанням ціни і якості у виконанні камер для візуального моніторингу вважалися камери з роздільною здатністю 600 700 ТВЛ. Звичайно, на ринку були моделі з великою роздільною здатністю, от тільки вартість їх в рази перевищувала ціни на «топові» моделі, для вирішення тих же завдань. З новою серією камер з роздільною здатністю 1000 ТВЛ можна отримати більш чітке зображення спостережуваного об'єкта. Це стає можливим із застосуванням поліпшеною деталізації, у порівнянні зі звичними 700 ТВЛ, це дозволяє бачити відносно маленькі предмети на великій відстані - більше 5-6 метрів. Новики відрізняються більшою глибиною різкості, що незалежно від відстані деталізує предмети і покращує їх чіткість. Є відмінності і в нічному режимі зйомки, так як нові камери мають низький поріг мінімальної освітленості. Це дозволяє побачити чітку картинку в умовах поганої освітленості.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: