Камери відеоспостереження в під'їзді

Камери відеоспостереження в під'їзді

На сьогоднішній день неможливо уявити будь-яку територію, що охороняється без відеоспостереження.

Компанія "Сучасні Системи Безпеки Бізнесу" протягом багатьох років активно впроваджує новітні технології в системи безпеки і займає лідируючі позиції в проектуванні і установці систем відеоспостереження. Уже понад чотири роки ми встановлюємо відеоспостереження в Києві та Київській області, ми проаналізували і вивчили всі нюанси які можуть виникнути при установці камер відеоспостереження. Правильне проектування, підбір і розподіл камер відеоспостереження по периметру дозволяє повністю контролювати місцевість або безпеку Вашого бізнесу.

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині Ви зможете ознайомитися з цінами на різні види відеокамер. Самостійно підібрати і купити камери відеоспостереження. За будь-якої відеокамери і комплектуючих до неї Ви зможете отримати професійну консультацію від наших спеціалістів.

Одним із заходів, щодо забезпечення безпеки в багатоквартирному будинку, є встановлення системи відеоспостереження в під'їзді. При встановленні системи відеоспостереження в під'їзді Ви отримуєте безперервний контроль над подіями як усередині під'їзду, так і на прилеглій території. Це дозволить запобігти більшість злочинів, а у випадку, якщо правопорушення сталося - допоможе знайти винних і довести їх причетність.

Тільки один вид камер відеоспостереження вже сам по собі відлякує зловмисників. Відеокамери в під'їзді, насамперед, повинні встановлюватися в місцях, які не переглядаються з кімнати Конс'ерж, це можуть бути: зони перед ліфтом, сходові прольоти, поверхові площадки, технічні приміщення.

Камери відеоспостереження в під'їзд можу встановлюватися, як кольорові, так і чорно-білі. Кольорові камери відеоспостереження в під'їзді, більш інформативні, оскільки ідентифікація людей, предметів, відбувається ще й за кольором. Чорно-білі камери, за рахунок контрасту, передають зображення чіткіше. У місцях, де доступ до камер не захищений, потрібно встановити камери відеоспостереження в антивандальному виконанні, щоб запобігти бажання зацікавлених осіб вивести їх з ладу. Монтаж камер системи відеоспостереження на вулиці, перед під'їздом, здійснюється з використання відеокамер захищених від вологи і пилу. Такі камери повинні володіти ІЧ підсвічуванням, що дозволяє в темний час доби бачити те, що відбувається в їхньому поле огляду.

Вся інформація з відеокамер записується на жорсткий диск який встановлений в корпусі відеореєстратора і при необхідності можна завжди оперативно знайти потрібну дату і переглянути події які були в цей час. Запис здійснюється по детекції руху. Тобто. коли ніхто не виходить і не входить, то запис не йде, але варто будь-якому об'єкту пройти в зоні дії камер відеоспостереження і відразу буде включена запис. Такий режим роботи відеореєстратора дозволяє більш раціонально витрачати місце під архів для відеоспостереження на жорсткому диску.

У процесі установки систем відеоспостереження в під'їзді найбільше переслідуються наступні цілі:

  • загальний захист під'їзду від актів вандалізму, хуліганства та інших дій;
  • максимальне забезпечення безпеки майна, що зберігається в під'їзді;
  • запобігання, а в особливих випадках і розкриття квартирних крадіжок, а також інших злочинів, скоєних у поле зору камер;
  • повний контроль за поведінкою асоціальних особистостей, що потрапляють в під'їзд;
  • додаткове забезпечення безпеки кожного конкретного мешканця будинку при вході і виході з під'їзду.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісне встановлення та налаштування систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(093) 875-77-51

Замовити камериІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини