Як захистити свій будинок, поки Ви у відпустці

Як захистити свій будинок, поки Ви у відпустці

Ми всі дуже любимо виїжджати у відпустку, але як же сумно, якщо все враження від нього затьмарить новина про те, що Ваш будинок був пограбований. Якщо Ви залишите свій будинок порожнім на тривалий період часу, зломщики можуть це побачити і скористатися шансом. У цій статті ми розглянемо ряд речей, які Вам потрібно зробити, щоб зберегти свій будинок в безпеці, коли залишається без нагляду протягом час відпустки.

 

Як уникнути пограбування в період відпустки

 

Не кажіть всім, що Ви у відпустці

 

Це очевидне і найпростіше правило. Легко потрапити в друкльну ситуацію, якщо, наприклад, опублікувати статус Facebook: «Не можу дочекатися моєї відпустки на наступному тижні». Цей статус не варто того ризику, який приходить разом з ним. Ви не можете бути впевнені, що людина, яка побачить цю посаду, чи не буде потенційним хакером. Такі повідомлення в соціальних мережах рівносильні підвішування неонового знака «Легка мішень» на Вашої вхідних дверей.

 

Чи не афишируйте свою адресу

 

Одна з найгірших речей, яку Ви можете зробити, це написати свою адресу на багажі. Той, хто стикається з ним, має дві речі: Вашу адресу і знання, доорие Ви перебуваєте у відпустці. Це погана комбінація в плані безпеки Вашого будинку. Замість цього використовуйте альтернативний адресу, наприклад, Ваше місце роботи.

 

Встановіть систему безпеки

 

Але залишається ймовірність, що зломщик все ж може спробувати проникнути в Ваш будинок, незважаючи на всі Ваші превентивні заходи. Ось чому Ви повинні забезпечити свою безпеку. Встановіть сигналізацію, щоб попередити Ваших сусідів і охоронну службу, якщо хтось спробує проникнути в будинок. При цьому важливо мати високоякісні камери відеоспостереження. CCTV виступає нтільки в якості стримуючого фактора. Камери можуть виявитися ключем до виявлення та затримання злочинця.

 

Не залишайте свою оселю без нагляду

 

Якщо Ваш будинок не виглядає залишеним без нагляду, тоді ймовірність того, що хтось спробує його зламати, різко знижується. Ось деякі речі, на які слід звернути увагу:

 

  • штори

 

Ваші фіранки будуть постійно закриті, поки Ви у від'їзді? Відповідь має бути ні, інакше було б очевидно, що нікого немає вдома. якщо візожно, нехай один або сусід відкривають і закривають їх кожен день. Якщо у Вас немає нікого, хто міг би це зробити, залиште їх відкритими.

 

  • Пошта

 

Будь то газета чи посилка, накопичена за час Вашої відсутності пошта привертає увагу. Якщо швидкий перегляд Вашої поштової скриньки покаже купу непрочитаних листів, зломщики швидко зрозуміють, що Ваш будинок залишено без нагляду. Просто попросіть друга або сусіда забирати пошту за Вас.

 

  • світлові таймери

 

Використативання сучасного освітлення з таймером - ще один хороший спосіб створити ілюзію своєї присутності. Ви також можете використовувати світлочутливі лампи, які включаються, коли навколишнє середовище досягне певного рівня темряви.

 

  • рослини

 

Якщо Ви їдете на пару тижнів, займіться садівництвом перед від'їздом. Зарослий і в'яне сад є явним індикатором того, що будинок порожній. Просто покіс трави і полийте рослини. Знову ж таки, якщо це можливо, попросіть сусіда або друга допомогти з поливом Ваших рослин.Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини