Готове рішення для житлових будинків

Готове рішення для житлових будинків

 

Система безпеки для житлового будинку - це комплекс заходів щодо забезпечення контролю доступу та раннього виявлення несанкціонованого проникнення, оповіщення та передачі тривожних повідомлень по різних каналах зв'язку, цілодобове відеоспостереження за ділянкою спостереження і запису сигналів від відеокамер.

Система відоенаблюденія для житлового будинку

Відеоспостереження для дому гарантує захист від посягань на особисту територію. Це простий спосіб здійснювати контроль за територією навколо житлового будинку, перед вхідними дверима і всередині приміщення. Відстежувати ситуацію можна за спеціальним монітору, комп'ютера, телевізора і навіть по мобільному телефону, онлайн або в записі. Встановивши кілька камер відеоспостереження в своєму будинку, Вам буде набагато легше вирішити внутрішні конфліктні ситуації між сусідами. А в разі тривалої відсутності, у Вас завжди буде можливість бути в курсі того, що відбувається на домашній території.

Система контролю доступу для житлового будинку

Система контролю доступу в житловому будинку перешкоджає проникненню сторонніх осіб з недобрими намірами. Автоматичні ворота, шлагбауми та електромеханічні засувки відкриються лише за наявності індивідуально запрограмованої магнітної карти, брелока, ключа «таблетки» або пристрою, що зчитує відбиток пальця, і не пропустять тих, хто не має права доступу на дану територію. СКУД працює в автоматичному режимі і не залежить від Вашого місцезнаходження. Також, при підключенні до системи GSM-модуля, Ви зможете контролювати доступ за допомогою мобільного телефону.

Охоронна сигналізація для житлового будинку

Охоронна сигналізація для будинку - це система оперативного оповіщення про факт незаконного вторгнення на приватну власність, шляхом передачі сигналу «ТРИВОГА» з приймально-контрольного приладу на центральний пульт спостереження. Система охоронної сигналізації складається з датчиків на рух і на розбиття скла (провідні та безпровідні датчики); з датчика відкриття вікон і дверей (одна частина датчика ставиться на раму вікна, друга на стулку і при їх розмиканні спрацьовує сигналізація); з приймально-контрольного приладу GSM (використання даного датчика дозволяє гарантувати впевнену зв'язок Вашого будинку з пультом охорони); з пульта управління (даний пульт встановлюється біля вхідних дверей, через нього відбувається постановка і зняття будинку з охорони).

Пожежна сигналізація для житлового будинку

Система пожежної сигналізації в будинку дозволяють своєчасно виявити осередок загоряння, сповістити про пожежу господаря і службу пожежної охорони, а також, при необхідності, евакуювати людей з приміщення, що захищається, а в сукупності з системою автоматичного пожежогасіння - запобігти подальшому розвитку пожежі. Для приватного будинку з високим ступенем надійності можна застосовувати комбіновані пожежні сповіщувачі, що поєднують в собі чутливі елементи до появи диму і перевищенню температури.

Сучасні системи безпеки поєднують в собі функції систем пожежогасіння, охоронних систем, систем контролю і управління доступом, систем відеоспостереження і відеореєстрації. Саме такі системи здатні повною мірою забезпечити безпеку Вашого будинку.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження, охоронних систем, системи контролю доступу та систем пожежогасіння для Вашого будинку. Фахівці нашої компанії мають необхідне технічне освіту та багатий досвід роботи.  Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини