Готове рішення для складу

Готове рішення для складу
 

Організація охорони складських приміщень являє собою не таку просту задачу, як це може здатися спочатку, і вимагає гранично грамотного підходу. Система безпеки об'єкту повинна враховувати розташування складських приміщень, специфіку майна, що зберігається і можливість доступу до нього з боку персоналу. Виходячи з перерахованих факторів розробляється план охоронних заходів, який повинен враховувати всі особливості для кожної конкретної ситуації.

Відеоспостереження для складу

Відеоспостереження на складі - це універсальний інструмент віддаленого контролю, який є яскравим прикладом використання засобів технічного контролю та моніторингу складських приміщень. Установка відеоспостереження на складі допоможе Вам вирішити наступні актуальні завдання:

  • контроль діяльності персоналу;
  • використання запису в якості доказу при виникненні спірних ситуацій;
  • віддалений контроль відбувається на складі;
  • запис епізодів в'їзду і виїзду на склад;
  • цілодобове спостереження за складом і прилеглою територією;
  • спостереження за зонами навантаження і розвантаження товару.

Система відеоспостереження на складі дозволяє цілодобово контролювати периметр і внутрішні приміщення, стежити за навантаженнями івідвантаженнями товарів, переміщенням персоналу і транспорту, а також за фінансовими процедурами. Таким чином, система відеоспостереження дозволяє дисциплінувати співробітників і вберегти від розкрадання майна.

Система контролю доступу для складу

Система контролю доступу активно застосовуються в концепціях зовнішньої та внутрішньої охорони складських приміщень. Основними завданнями системи контролю доступу для складу є:

  • розмежування прав доступу в приміщення;
  • облік робочого часу співробітників складу;
  • моніторинг перебування співробітників у сховищах і офісних приміщеннях.

Охоронна сигналізація для складу

Охоронна сигналізація застосовується для захисту периметра і внутрішніх приміщень комплексу. Вона встановлюється в декількох зонах складу. Особливо вразливими в складських об'єктах вважаються зони приймання і навантаження товарів, а у внутрішніх приміщеннях - всі дверні та віконні прорізи. Сигналізаційні зони визначаються виходячи з планування приміщень і можливостей внутрішньої служби безпеки. У вразливих місцях встановлюються різні прилади сигналізації - інфрачервоні датчики руху, акустичні датчики розбиття скла, променеві датчики.

Пожежна сигналізація для складу

Пожежна сигналізація в складських приміщеннях вирішує одночасно як мінімум три завдання: допомагає уникнути претензій контролюючих організацій при здачі об'єкта в експлуатацію, відповідає вимогам орендарів і покупців будівлі, сприяє створенню системи внутрішньої безпеки на об'єкті. Для гасіння пожеж в складах застосовується багатоярусна система водяного пожежогасіння, тобто водяні зрошувачі розташовуються між стелажами. Для того, щоб ізолювати складські та технологічні зони від вогню, використовуються дренчерні установки гасіння пожежі з автоматичним або ручним керуванням, які створюють водяні завіси.

Охорона складу - одна з важливих завдань, яке необхідно вирішувати комплексно, щоб забезпечити максимальний захист зберігаються на його території цінностей.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження, охоронних систем, системи контролю доступу та систем пожежогасіння для Вашого складу. Фахівці нашої компанії мають необхідне технічне освіту та багатий досвід роботи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини