Готове рішення для офісу

Готове рішення для офісу

Замовте готове рішення для контролю та безпеки офісу (офісного центру) під ключ, зателефонувавши нам. Ми швидко складемо кошторис, а наша бригада оперативно виконає встановлення системи.

  Працюйте ефективно - контролюйте співробітників!

Нам достатньо всього 3 дні, щоб провести всі необхідні роботи, і навчити Ваш персонал!

3333

Нашою компанією розроблена комплексна система безпеки для забезпечення ефективного захисту офісу і офісних приміщень. Це готове рішення включає в себе:

  • систему відеоспостереження,
  • систему контролю і управління доступом,
  • систему обліку робочого часу,
  • систему охоронної та пожежної сигналізації.

Це обладнання може бути змонтовано як комплексно так і окремо.

Відеоспостереження в офісі

Відеоспостереження в офісі - це кращий спосіб вести контроль за працівниками і забезпечити найбільш ефективну безпеку в офісі. За допомогою даної системи Ви зможете контролювати всі приміщення і територію з одного місця. А підключивши систему відеоспостереження до інтернету Ви зможете вести спостереження за своїм бізнесом прямо зі свого мобільного пристрою де б Ви не знаходилися. Встановивши відеоспостереження в своєму офісі Ви вирішите безліч проблем. Розглянемо деякі з них:

  1. збільшите безпеку Ваших співробітників,
  2. виключіть можливість крадіжки в офісі,
  3. підсилите трудову дисципліну,
  4. збільшите працездатність колективу.

Навіть в малому залі можна встановити камеру відеоспостереження і забезпечити свою безпеку. На сьогоднішній день існує безліч різних камер спостереження з функцією 360, які можуть знімати інформацію навіть в важкодоступних місцях. Ми підберемо і спроектуємо систему відеоспостереження найбільш підходящу під Ваші потреби.

Система контролю та управління доступом (СКУД) спільно з системою обліку робочого часу в офісі

Система контролю та управління лоступом в офісі дозволяє контролювати вхід і вихід людей на робочі місця, запізнення і ранні відходи, перекури і тривалі обіди. Проконтролювати в'їзд на офісну парковку. Ця система не що інше, як прохідна оснащена турнікетом або шлагбаумом запрограмована під певний ключ. За допомогою цього ключа система зчитує і визначає його власника і в автоматичному режимі дає інформацію про проходження ним контрольної точки у вигляді графіків. Ця система полегшить роботу бухгалтерії, і служби безпеки. Виключіть проходження сторонніх на територію цим убезпечить співробітників від злодійства і рейдерських захоплень, що останнім часом зустрітися дуже часто. Така система може бути навіть на самому маленькому офісі. Досить встановити магнітний замок на вхідні двері.

Пожежна і охоронна сигналізація

Для забезпечення безпеки життя співробітників та їхніх речей застосовують дане обладнання. На сьогоднішній день система охоронно-пожежної сигналізації в офісі є обов'язковою згідно вимог законодавства. Ці системи позбавить Ваш бізнес від несанкціонованого проникнення на територію, а також сповістить Вас при виникненні ознак пожежі. Ці дві системи як правило монтується спільно і підключатися до одного контрольному блоку, що значно здешевлює цю систему. Ця система є найбільш доступною для захисту підприємства.

Компанія "Сучасні системи безпеки бізнесу" в найкоротший термін підбере і змонтує найефективнішу і найменш витратну систему безпеки бізнесу для Вашого офісу. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини