Готове рішення для автостоянки

Готове рішення для автостоянки

 

Залишаючи свій автомобіль на автостоянці, власник в першу чергу розраховує забезпечити безпеку і збереження власного майна. Найчастіше, на вибір автостоянки впливають наступні критерії: ціна, розташування, якість обслуговування, наявність систем безпеки. Відповідно, зважившись надавати послуги в даній сфері вкрай важливо забезпечити безпеку обраного під стоянку місця. Таким чином, Ви зможете не тільки уникнути проблем з клієнтами, а й захистити свій бізнес, оскільки автостоянка легко може стати "магнітом" для хуліганів і викрадачів.

Відеоспостереження для автостоянки

Система відеоспостереження на автостоянці дасть можливість власникам автомобілів залишати свій транспорт спокійно, а власникам парковки дозволить бути спокійними за свій бізнес. Відеоспостереження на стоянках здійснює повнофункціональний контроль і документування транспортного потоку через в'їзд. Це присікає випадки викрадення і крадіжки автомобілів. Також за допомогою розпізнання номерів можна автоматизувати відкриття проїзду, контролювати правопорушення проїздів і уникати аварій на автостоянках. Виходячи з найбільш вірогідних правопорушень, система відеоспостереження на автостоянці повинна переглядати такі зони:

  1. Зона в'їзду (контрольно пропускний пункт).
  2. Внутрішньо простір автостоянки.
  3. Можливе встановлення периметрального спостереження.

Система відеоспостереження на автостоянці - це не тільки гарантія безпеки автомобіля, що перебуває на її території, а й підвищення довіри до неї автовласників. У більшості випадків саме наявність камер відеоспостереження грають ключову роль при виборі місця, де можна без побоювання залишити свій автомобіль.

Система контролю доступу для автостоянки

Одним з головних і найбільш часто використовуваних пристроїв системи контролю доступу на автостоянку, безсумнівно, є шлагбаум. Цей пристрій являє собою встановлену на невеликий стовпчик планку довжиною в стандартну смугу руху з противагою і ручним або автоматичним механізмом відкривання. Управління шлагбаумом зазвичай проводиться віддалено, або пультом з поста охорони, або відвідувачем за допомогою ключа (карти) СКУД або радіобрелка. Існує також такий варіант як автоматичний шлагбаум, реагуючий на наближення спеціальної радіомітки малої потужності, що знаходиться в автомобілі або розпізнає номер автомобіля. Сучасні системи безпеки для автостоянок гранично комп'ютеризовані і здатні реєструвати номери і колір кожного автомобіля при будь-якої щільності потоку на в'їзд. Вони мають функції інтеграції з платіжними терміналами і системами електронних платежів, а це робить їх надзвичайно доречними для використання в місцях масової організованої парковки, наприклад, біля великих торгових комплексів.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження і систем контролю доступом. Залежно від Ваших потреб, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини