Дешеві способи захистити свій будинок

Дешеві способи захистити свій будинок

 

 

 

Оскільки з'являється все більше і більше складних систем для забезпечення безпеки на дому, покладаються на використання смартфонів і інших технологічних нововведень, здається, що натовп людей таких благ цивілізації залишається беззахисною. Проте є багато способів, якими Ви можете забезпечити свій будинок надійної безпекою, не покладаючись на Wi-Fi або контрольовану систему безпеки.

 

Система безпеки для захисту будинку дешево

Ідея полягає в тому, щоб змусити зломщиків подумати кілька разів, перш ніж спробуватиронікнуть до Вашої оселі. Зробіть так, щоб Ваш будинок завжди виглядав житловим, а не порожнім. Ви, напевно, вже чули про звичайні трюках: коли виїжджаєте з міста, попросіть когось забирати Ваші газети і пошту, косити Вашу траву на газоні, поливати квіти, включати світло, паркувати машину на під'їзній доріжці і так далі.

Як захистити свій будинок недорого

Але давайте уточнимо цю тактику, щоб вона не виглядала награно і підозріло. Дійсно, найкраще для Вашої безпеки в будинку встановити надійну систему від SSBB. Однак, якщо у Вас немає грошей, або Ви хочете вжити додаткових заходів безпеки, тодіріслушайтесь до наступних порад:

 

Ви напевно чули про те, щоб залишити велику собачу миску з їжею біля вхідних дверей. Але давайте подумаємо, що ще робить справжній власник собаки? Це все гарні запобіжні заходи. Помістіть миску на маленький килимок, який додає справжності. Не пишіть на миску ім'я собаки, таке як «Цар», «Герцог» або «Ведмідь», щоб злодії подумали, що у Вас величезна собака. Скільки справжніх власників собак маркують миску?

 

Поруч розташуйте старе ліжко для собак. У місцевій ветеринарної клініки може бути старий інвентар, який вони готовіТДАТУ. Зломщика не обдурить ліжко, яка виглядає зовсім нової. І переконайтеся, що це найбільший розмір ліжка з можливих.

 

Ви чули про те, що потрібно поставити чоловіче взуття великого розміру у двері, вірно? Зробіть це менш організовано на перший погляд, поставивши якісь чоловічі речі на задньому ганку; це найбільш ймовірне місце для них, насправді; хто залишає чоботи або шльопанці біля вхідних дверей? Ну, може бути, деякі чоловіки роблять так, але вони виглядають менш підозрілими, якщо знаходяться ззаду будинку.

 

Можна також залишити на видному місці пару боксерських рукавичокток або бейсбольну біту, повісьте стару боксерську грушу на задньому дворі. Зломщик подумає, що у Вас є нищівна фізична сила.

 

Використовуйте автоматичні таймери в освітлювальних приладах, щоб створити ілюзію перебування когось в будинку.

 

Встановіть підроблену камеру відеоспостереження над Вашої вхідними дверима і на задньому дворі.

 

Повісьте переносну сигналізацію на внутрішній дверної ручки Вашої передніх дверей; при повороті ручки зазвучить сигнал тривоги (сигналізація на батарейках може бути відключена за допомогою перемикача).

 

Наклейте на видному місці попередження про те, що в будинку встановлена система безпеки, а також мешкає злий собака. Ви можете отримати їх без покупки реальної охоронної системи.

 

Інвестуйте в датчики виявлення руху, які активують світло і сигнали тривоги.

 

Завжди тримайте свої двері замкненими! Навіть коли Ви вдома! Немає такого грабіжника, який ніколи не працює вдень, а насильники не зупиняються денним світлом. Тримайте всі вікна закритими! Так, секс-злочинці і злодії дійсно проникають через вікна.

 

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини