Де встановлюється пожежна сигналізація?

Де встановлюється пожежна сигналізація?

 

Раніше встановлення пожежної сигналізації проводилася тільки в тих будівлях, в яких це було необхідно з техніки безпеки - на складах, у цехах та інших виробничих приміщеннях. Це дозволяє швидко повідомити про почався спалах і зберегти життя людей та матеріальні цінності.

В даний час все більше людей переконується в тому, що встановлення пожежної сигналізації необхідна не тільки в промислових будівлях, але і в приватних будинках і квартирах. Це пов'язано з тим, що є певна ймовірність загоряння не тільки при ремонті, будівництві або виробничих предметів, а й при експлуатації побутових електроприладів та побутової техніки.

Пожежна сигналізація на підприємствах

На невеликих підприємствах, типу кафе, аптеки, торговельних ларьків установка пожежної сигналізації не представляє особливої праці, так як роботи проводяться один - три дні. З початку складається план розміщення обладнання, закуповується матеріал і починаються роботи. Якщо підприємство велике, має багатоповерховий будинок або наскільки корпусів, тоді установка пожежної сигналізації обумовлена іншим, більш ретельним підходом. Спочатку необхідно опрацювати плани приміщень і вибрати обладнання, яке буде використано при встановленні пожежної сигналізації. Після цього необхідно скласти проект на встановлення пожежної сигналізації та погодити його. Особливість встановленяя пожежної сигналізації на великих підприємствах полягає в тому, що вся система повинна бути централізована в єдиному місці, це означає, що сигнал тривоги, або пожежі з кожної точки об'єкта повинен приходити на єдиний пункт централізованого управління. На цьому пункті знаходиться черговий, або охоронець, який повинен реагувати по інструкції на сигнали тривоги.

Для того, щоб система пожежної сигналізації була працездатна довгий час і була проста в обслуговуванні, встановлення пожежної сигналізації повинні проводити досвідчені монтажники і організація повинна обов'язково мати ліцензію на проведення робіт по встановленню та монтажу пожежної сигналізації.

Пожежна сигналізація в квартирі

Встановити систему пожежної сигналізації в квартирі не складає ніяких труднощів, але виникає питання доцільності встановлення локальної системи пожежної сигналізації. Припустимо, що локальна система пожежної сигналізації в квартирі встановлена і сталося загоряння. Сирена спрацювала, причому дуже голосно, але її ніхто не почув, бо самих мешканців немає вдома, немає вдома і сусідів. Все згоріло!

Пожежна сигналізація хоч і спрацювала, але ефекту з локалізації пожежі не дала. Тому в багатоквартирних будинках система пожежної сигналізації повинна бути обов'язково, але сигнал про спалах повинен надходити туди, де його можуть прийняти, оперативно оцінити ситуацію і адекватно на неї зреагувати. Таким місцем може бути, наприклад, місце консьєржа. Отримавши інструкцію, як діяти в подібній ситуації консьєрж своїми грамотними ефективними діями зможе запобігти біді і врятувати не тільки майно мешканців квартири, в якій виникла пожежа, а й часто майно та життя інших людей, що знаходяться в будинку.signalizaciya-pojarnaya

Як бачите, встановлена система пожежної безпеки повинна працювати надійно і бути довговічною. Під надійністю системи сигналізації мається на увазі безліч чинників. По-перше, монтаж пожежної сигналізації повинні проводити професіонали, які відразу визначать місця найбільшого пожежного ризику. Іншими, не менш важливими факторами надійності є виявлення пожежі на можливо більш ранній стадії, і зведення до мінімуму помилкових спрацьовувань сповіщувачів.

Для того, щоб система працювала надійно, необхідно не тільки встановити якісні пожежні сповіщувачі, але і вибрати саме ті, які будуть реагувати на особливості загоряння в даних приміщеннях. Наприклад, димовий сповіщувач НЕ зреагує на пожежу без диму, а тепловий сповіщувач не повідомило про початок тління, яке супроводжується димом при невисокій температурі.

Тому, в кожному випадку, перед тим як буде проведений монтаж пожежної сигналізації, фахівці прораховують особливості можливого загоряння і вибирають оптимальний тип сповіщувача.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: