Біометриічні СКД

Біометриічні СКД

На сьогоднішній день системи контролю доступу (СКД) є необхідним елементом організації проходу на підприємство, в офіс, адміністративні будівлі, бізнес-центр або організації в'їзду на парковку.

Основні функції системи контролю доступу:

  • розмежування доступу по часових зонах;
  • формування сигналу тривоги при спробі несанкціоновані доступу;
  • ідентифікація за відбитками пальців і безконтактним пластикових карт;
  • управління пристроями доступу (шлагбауми, замки, турнікети);
  • моніторинг подій в реальному часі;
  • доступ тільки зареєстрованих співробітників і відвідувачів;
  • ведення журналу подій.

Біометричні системи контролю доступу (СКД) - це один з видів СКУД, В основі функціонування такої системи лежить спосіб розпізнавання та ідентифікації людей за їх індивідуальними параметрами: фізіологічним і поведінковим. До перших відносяться сітківка райдужки ока, відбитки пальців і форма кисті рук, риси обличчя, запах. До других, поведінковим - особливості ходи, мова з її дикцією, інтонацією, наявністю або відсутністю акценту або дефектів.

Біометричні СКД аналізу фізичних даних можна класифікувати за способом їх виміру:

1. Контактні - мають на увазі необхідність контакту людини з скануючим обладнанням.

2. Безконтактні - дозволяють проводити аналіз даних на деякій відстані.

Також можна розділити способи вимірювань на статичні і динамічні. Останні з названих систем для проведення ідентифікації використовують інформацію, отриману в динаміці, в результаті розпізнавання особистості відбувається на підставі параметра, що зазнає зміна в часі.

Біометричні СКД обумовлюються рядом переваг, що характеризують біометричний комплекс: мінімальної, практично рівною нулю ступенем можливості підробки, втрати або викрадення ідентифікатора; користь від використання даної системи контролю доступу та безпеки окупається, перекриваючи витрати на її впровадження, що не так очевидно в порівнянні з дорогими традиційними пристроями. Однак, як і будь-які інші подібні інтегровані служби, біометричні системи контролю доступу можуть давати збої у своїй роботі. У більшості випадків всі системні помилки можна розділити на два розряди: так званий «помилковий допуск» - коли неідентифікована особа отримує доступ в приміщення, і «помилковий відмова» - в цьому випадку зареєстрований користувач не може потрапити всередину. Але всі ці збої не настільки страшні, за умови, що трапляються рідко і на кожен з них відбувається оперативний відгук.

Монтаж системи контролю доступу вимагає професіоналізму проектувальників, монтажників, високої якості обладнання та матеріалів. Помилка в проектуванні, встановленні, підборі обладнання може призводити до того, що ваш об'єкт періодично залишатиметься без системи контролю та управління доступом. Звичайно, це викличе негатив, так як вам доведеться витратити як мінімум час на переробку всієї системи.

У компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» працюють висококваліфіковані фахівці з практичним досвідом роботи, це дозволяє надавати вичерпні технічні консультації по всьому спектру біометричних систем контролю доступу. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини