Біометричні системи в промисловості

Біометричні системи в промисловості

 

 

 

Термін «біометрія» відноситься до збору та використання органічної інформації і поведінкових характеристик для різного роду специфічних цілей. З швидким вдосконаленням біометричних систем їх твердження як систем безпеки зростає швидкими темпами.

Технологічна характеристика будь-якої системи ідентифікації / перевірки повинна бути біометричної або включати щось ще, щоб надавати точні дані з нульовими помилками у всіх умовах, в яких вона піддається використанню і, тим не менш, забезпечує таке рішення при мінімальних витратх на ринку.

Технологія відбитків пальців виходить дуже близько до задоволення цієї потреби і, таким чином, має широке утвердження й поширення по різних галузях промисловості.

Нижче коротко розглядаються деякі галузі (зони), які використовують технологію сканування відбитків пальців.

Біометричні системи безпеки в різних галузях промисловості

Банківська справа

Сьогодні більшість смартфонів оснащені сканерами відбитків пальців. Банки використовують тепер повсюдно функцію мобільного телефону в якості додатковопро рівня безпеки. Ідентифікація відбитка пальця використовується банками, щоб точно знати, хто «використовує послуги, які вони пропонують, а також для реєстрації діяльності клієнтів». Це також суттєво цінно для того, щоб реалізувати різницю в банківській системі щодо норм і стандартів. Використання технології відбитків пальців для доступу до банкоматів як додаткове випробування перед авторизацією виключно добре відомо і користується перевагою в порівнянні з технологією Pin & Сards.

Охорона здоров'я

Датчики відбитків пальців дозволяють надзвичайно продуктивно распознаватбудь-яку електронну медичну інформацію без необхідності розміщення інших ідентифікаторів, таких як дата, цифри, код та інші важливі персональні дані. Згодом може бути виконаний швидкий доступ до історії хвороби пацієнтів. Це також обмежує можливості неправильного вилучення медичних звітів або дзеркальної копії, які можуть бути небезпечні в деяких випадках.

Управління людськими ресурсами

Це один з регіонів, який широко використовує датчики відбитків пальців для того, щоб надати доступ до відмінних частинах офісу і управління робочим часом, і відвідуваністю. цяехнологія може бути ефективно використана і розвинена за допомогою існуючих систем винагороди всередині компанії, з тим щоб надати точнішу інформацію про відвідуваність, яка буде використовуватися для дотримання трудового законодавства.

урядові агентства

Місію кожного урядового установи по всьому світу можна підсумувати так: уряд планує поліпшити життя людей за допомогою надійних, міцних, прогресивних технологій, які обслуговують громадян. Є люди, яких потрібно змінити; люди, яких потрібно зупинити; люди, яких потрібно оглянути; і люди, якихпотрібно захищати. Таким чином, урядові установи в федеральному і парламентарному секторі реалізують підрахунок прикордонної безпеки, дозволу на правовий захист і цивільні послуги. А також вимагають від компанії реального управління, доступності, точності і максимальної чуйності в регіоні управління ідентифікацією для виконання своїх завдань. Багато урядових установ використовують біометричні системи безпеки в багатьох сферах, таких як заявки на ідентифікацію громадян, паспорта, PDS (громадські організації розподілу), картки та інші системи громадської безпеки та ідентифікації.

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини