Біометрична система управління відвідувачами

Біометрична система управління відвідувачами

У організацій, підприємств і компаній є багато відвідувачів, які відвідують приміщення на щоденній основі. Мало хто відвідувачі оплачують одноденний візит, в той час як деякі гості можуть навідатися в офіс більш ніж один раз, тому вимагають оформлення пропуску на більш тривалий термін. Внаслідок цього важливо стежити за діяльністю користувача в приміщенні або в установі будь-якої організації.

 

Будь-яке підприємство високо оцінює необхідність надійного рішення для забезпечення безпеки своїх приміщень з використанням високотехнологічної системи. До загальної радості, з науковим прогресом приходить і технологія біометрії, яка захищає приміщення, забезпеПечиво підтвердження і контроль доступу затверджених користувачів.

 

 

Впровадження системи управління відвідувачами

 

Традиційна система управління відвідувачами реалізує непрактичний і громіздкий метод реєстрації, управління і відстеження інформації про відвідувачів, що надходять в приміщення, що ускладнює управління всім процесом. Створення безтурботного процесу реєстрації відвідувачів, складання записів про переміщення і часові рамки їх перебування на Вашій території відкриває прекрасну можливість для використання біометричної системи управління відвідувачами. Крім того, ограІЧЕНЬ доступ може бути санкціонований відвідувачам системою для забезпечення доступу лише до допустимим областям.

 

Безпечний і професійний підхід до контролю доступу

 

Сучасна біометрична система управління відвідувачами полегшує управління, надаючи інформацію про те, хто відвідує підприємство і яка тривалість перебування відвідувачів у приміщенні. Згодом важливо отримати облік відвідувачів, що проходять в будівлю або його окремі частини, і підтримувати збір і зберігання записів з інформацією про відвідувачів.

 

В даний час біометрична система управління відвідувачами, мабуть,ідеально підходить для великих організацій або заводів, які управляють декількома підрозділами, такими як складські послуги, логістика, фінанси, Порти термінали тощо. Такі заводи, порти або організації широко поширені на тисячах гектарів, а їх відділи розташовані віддалено, можливо навіть на різних континентах. Отже, футуристична система управління відвідуваністю, яка використовує біометричну технологію, забезпечує безвідмовну рішення безпеки для віддаленої авторизації і управління доступом відвідувачів.

 

Традиційний процес реєстрації і аутентифікації користувача був ненадійним для практичного застосування. У той час як модерізірованное рішення, що дозволяє використовувати технологію Biometrics, дозволяє ліквідувати кілька недоліків первинного рішення безпеки. Завдяки передовому, інноваційному та ультрасучасному біометричного рішенням Вам більше не знадобиться управляти купою паперів, які можна навіть зашкодити або втратити.

 

Система управління відвідувачами Biometrics, долає всі недоліки примітивної організації безпеки, забезпечує надійне, недороге, комфортне, що масштабується і надійне рішення для ефективного управління контролем доступу.

 

Переваги біометричної системи контролю доступу

 

 

-Беспроблемная і проста установка

 

-Надёжное технічне обслуговування

 

-Зменшує ймовірність шахрайства

 

- Покращує безпеку приміщень та офісів

 

- Слідкуйте за годинами відвідування відвідувачів

 

- Миттєвий доступ до інформації користувача

 

- Систематизація щоденних операцій по підтримці записів користувача

 

- Може ефективно використовуватися в віддаленої авторизації і управлінні доступомІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини