Автономна пожежна сигналізація

Автономна пожежна сигналізація

 

Всім відомо, що різні матеріали горять по-різному. Щось спалахує навіть не від вогню, а від підвищення температури, для горіння іншого матеріалу необхідно, щоб вогонь тривалий час впливав на нього. Якийсь матеріал спочатку тліє, утворюючи дим і чадний газ, потім загоряється, якийсь відразу спалахує і горить з малим освіту диму. Пристрої системи автономної пожежної сигналізації в даний час настільки різноманітні, що на будь-який чинник пожежі у нас знайдеться свій детектор його виявлення.

Автономна пожежна сигналізація складається з датчиків-ідентифікаторів виникнення пожежі, центру обробки інформації від сповіщувачів (приймально-контрольний охоронно-пожежний прилад), ліній комунікацій, що зв'язують сповіщувачі з приймально-контрольним приладом пожежної сігналізаіі, блоку живлення, який забезпечує подачу електричного живлення у разі відключення електрики (система автономної пожежної сигналізації повинна працювати навіть в умовах відключення електроенергії).

Які бувають пожежні сповіщувачі в автономній системі пожежної сигналізації. За типом спрацьовування сповіщувачі бувають: димові (точкові, лінійні, аспіраційні, іонізаційні), теплові (точкові, лінійні), полум'я, газові аналізатори, ручні, а також комбіновані, які поєднують в собі, наприклад димової і теплової датчики. Сповіщувачі можуть бути автономними, тобто датчик сповіщувача передає сигнал тривоги на динамік, встановлений тут же в датчику (використовуються вони, як правило, для місцевого локального оповіщення людей про пожежу). Для грамотної роботи системи необхідно періодичне обслуговування пожежної сигналізації.

Димові сповіщувачі фіксують появу диму - це найпоширеніший тип сповіщувачів, так як більшість з використовуваних матеріалів горить з утворенням диму. Димові сповіщувачі встановлюються на стелі, рідше на стінах з нормованим відстанню один від одного і від стін.

Теплові сповіщувачі ідентифікують підвищення температури або швидкість її наростання. Установка точкових теплових сповіщувачів проводиться на стелі, стінах, рідше безпосередньо поблизу установок, верстатів, несправне пожежонебезпечна стан яких супроводжується підвищенням температури.

Сповіщувач полум'я на вигляд нічим не примітний. Непоказна сіра коробка зі скляною краплею-очком. Через цей вічко сповіщувач і реєструє поява відкритого полум'я, а точніше його електромагнітне випромінювання, а потім перетворить оптичний сигнал в електричний і передає приймально-контрольного приладу пожежної сигналізації.

Газовий пожежний сповіщувач реагує на продукти горіння, що виділяються при нагріванні та / або горінні матеріалів. Використовуються дані сповіщувачі, як правило, на складних виробництвах, в лабораторіях.

Ручний пожежний сповіщувач являє собою звичайну кнопку. І призначений він для того, щоб людина, який помітив пожежу раніше техніки, зміг подати сигнал приймально-контрольного приладу пожежної сигналізації. Принцип дії схожий на побутовий дверний дзвінок. При натиску на кнопку з'єднуються 2 контакту в сповіщувачі.

Система автономної пожежної сигналізації забезпечує цілодобову захист внутрішніх приміщень будівлі від пожежі, а також оповіщає про пожежу людей, що знаходяться в приміщенні.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: