GSM сигналізація

Ваша корзина
Пока ничего нет
Цiна:

  Про сучасні охоронні системи чули багато хто, але далеко не всі мають чітке уявлення про те, що ж таке GSM-сигналізація. GSM-сигналізація включає безпосередньо прилад GSM і комплект сповіщувачів, за рахунок яких і відбувається контроль системи безпеки. Головна мета цієї охоронної системи, так само як і будь-який інший, - своєчасне оповіщення про тривожний подію. Контроль доступу до певних приміщень, відстеження пожежної безпеки та загрози затоплення, витоку газу і викрадення автомобіля - ось найпоширеніші приклади тривожних подій, про які і повинна оповістити сигналізація. Сучасні охоронні системи комплектуються камерами відеоспостереження, тому за допомогою мобільного телефону з їх допомогою можна переглядати фотографії або відеозйомку з контрольованого об'єкта. Представлена тут інформація дає можливість оцінити різноманіття і відмінні риси існуючих охоронних систем. Завдяки сучасним технологіям контролювати безпеку офісу, гаража, дачі, приватного будинку і квартири стало ще простіше.

GSM сигналізації для:

GSM сигналізація для будинку

GSM сигналізація для будинку- це краща пропозиція для практичних людей. Дані комплекти з розширеним кількістю і типами датчиків, ідеально підійдуть до використання в будинку. Дана сигналізація підніме тривогу у разі проникнення сторонніх і відправить відповідне SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон, що дозволить Вам тримати ситуацію під контролем за сотні кілометрів від дому.

GSM сигналізація для квартири

GSM сигналізація для квартири- це гарантія недоторканності Вашого житла на час коли Ви відсутні. Бездротові датчики роблять установку системи дуже простий і є єдиним прийнятним варіантом, якщо Ви вже закінчили ремонт і внутрішню обробку приміщень. Бездротові датчики диму і температури перетворюють будь-який комплект GSM-сигналізації в повноцінну пожежну сигналізацію, яка допоможе зберегти Ваше майно і можливо життя.

GSM сигналізація для дачі

Головною перевагою, яким володіють GSM-сигналізації, є своєчасне оповіщення про тривожний подію. Тому сигналізації часто використовують для контролю безпеки віддалених об'єктів, таких як дачну ділянку. Системи охоронної сигналізації для дачі встановлюють найвищий рівень зручності монтажу і гнучкість у використанні. За допомогою екрану, що відображає основні параметри роботи, і клавіатури, що дозволяє управляти системою без відправки керуючих SMS-команд, Ви зможете легко додати в систему додаткові бездротові датчики. Такі датчики дуже спрощують установку системи і є єдиним прийнятним варіантом, якщо ви вже зробили ремонт.

GSM сигналізація для гаража

Останнім часом почастішали випадки злому гаражів, тому кожен власник автомобіля рано чи пізно замислювався про охорону гаража та встановлення сигналізації. GSM сигналізація для гаража складається з охоронної централі, акумулятора, охоронних датчиків, сирени і проводів для установки. Особливість використання сигналізації в гаражі - температурний режим. Температура в гаражі взимку може опускатися нижче 20 градусів, а влітку піднімається вище 30 градусів. GSM сигналізація для гаража оснащена дротяними датчиками, які відмінно працюють при температурі -20 градусів. При більш низькій температурі робочі характеристики знижуються, але не припиняють працювати.

GSM сигналізації: види, вибір, установка

Бездротова GSM сигналізація

У сучасному світі стали швидкими темпами набирати популярність бездротові GSM сигналізації, призначені для охорони комерційних організацій і житлових приміщень. Бездротова gsm-сигналізація - це пристрій, що дозволяє здійснювати моніторинг та контроль об'єкта на відстані. Для цього використовується GSM канал стільникового зв'язку, а також додаткові послуги підтримувані стандартом GSM (передача даних - GPRS, CSD, відправлення повідомлень - SMS). Бездротова GSM сигналізація призначена насамперед для передачі інформації у вигляді смс-повідомлень та / або дзвінків.

Автономна GSM сигналізація

Ідеальним способом захисту нерухомості від крадіжок є GSM сигналізація - автономна охоронна система, що складається з центрального блоку управління та електронних бездротових датчиків. Автономні GSM сигналізації оснащені датчиками руху - «Модифіковане» - сучасні датчики, які не реагують на тварин, залишених вдома. Для виявлення несанкціонованого переміщення по кімнаті досить одного датчика руху. Існують датчики, що спрацьовують на відкриття дверей, поява диму, швидка зміна температури (для виявлення займань на ранній стадії), поява чадного газу або вібрація стін перевищила норму (свідчить про можливе руйнування стіни).

GSM модуль для сигналізації

GSM модулі зазвичай використовуються для інтеграції в якесь устаткування, де служать передавальним пристроєм. GSM модуль призначений для дистанційного контролю Вашого майна, мобільного та стаціонарного, що знаходиться в області покриття мобільної мережі. Кількість контрольованих входів і виходів, установка периферійних допоміжних і атакуючих пристроїв, інтерфейс робочого обміну повідомлень, вбудований інтерфейс, протоколи зв'язку, а також періодичність сеансів зв'язку і конфіденційність даних визначаються індивідуально для кожного споживача при замовленні пристрою. Пристрій володіє двома вбудованими інтерфейсами і набором цифрових входів і виходів, властивості яких адаптуються до потреб замовника. Адаптація можлива як за фізичними властивостями використовуваних сигналів, так і по логічним властивостям (час опитування, тривалість імпульсів і т.д.).

Схема GSM сигналізації

Принцип роботи GSM сигналізації досить простий і зрозумілий, як було зазначено вище, для контролю безпеки використовуються спеціальні датчики (або сповіщувачі). Охоронний сповіщувач встановлюється в потрібному місці (наприклад, на вхідних дверях, вікнах або дверях автомобіля) і при фіксації тривожної події негайно відправляє сигнал на GSM-прилад. Однією з найважливіших відмітних особливостей даних охоронних систем є їх прив'язка до стільникового телефону. Зафіксоване тривожна подія буде відображено не тільки на GSM-приладі, сигнал у формі SMS-повідомлення надійде на номер прив'язаного до охоронної системи мобільного телефону.

Ціна GSM сигналізації

До GSM сигналізації, яка підключається до пульту спостереження охорони ставляться чіткі вимоги до марці та виробнику, а так само наявністю і якістю каналів зв'язку (оператор міської телефонної лінії, рівень GSM сигналу, радіоканальні покриття району). Тому, залежно від місця розташування будинку та наявності, підведених до нього, комунікацій зв'язку, а так само віддаленості ділянки від пульта спостереження охорони залежатиме і кінцева ціна сигналізації.

Купівля та встановлення GSM-сигналізації

Встановлення GSM сигналізації досить просте: охоронний пристрій кріпиться, як правило, на стіну, до нього підключаються електроживлення і зовнішня антена, проводиться розводка і підключення зовнішніх датчиків і виконавчих пристроїв. Після установки системи та її перевірки починається «бойова експлуатація». Використовуються кілька способів постановки систем на охорону. Найпростіший спосіб - це прихована кнопка. У цього способу невисока надійність, адже для зняття охорони досить підглянути місце розташування кнопки, що, погодьтеся, нескладно. Краще застосовувати ключі Touch Memory або безконтактні картки - вони дозволять виставити більш серйозний, «електронний» бар'єр на шляху бандитів. GSM сигналізація - це не тільки захист від грабіжників. Система має можливості встановлювати датчики, які фіксують підвищення температури, осередки загоряння або витоку води. Це дозволить вберегти приміщення від пожежі або затоплення. Деякі датчики фіксують також рівень газу в приміщенні. Охоронна GSM сигналізація - це дуже ефективне рішення для тих, хто хоче зробити безпеку свого майна дійсно професійною. Довіривши установку сигналізації фахівцям компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83


Категорії товарів


Нові надходження