Ваша корзина
Пока ничего нет

Датчик руху Ajax MotionCam

Цiна: 1 928.21 грн.

- +
Подiлитьсь:Більш фотографій. Замість того, щоб відео.

З MotionCam ви будете знати про реальну ситуацію в будинку, навіть до того, як грабіжники розуміють, що смоктати. Після негайного датчик тривоги посилає мультсеріал фотографій, щоб оцінити ситуацію.


усуне непотрібні турботи

няні повернувся додому з покупками і забув зняти квартиру з охорони. Система безпеки зобов'язана підняти тривогу. Але батьки турбуються: завдяки серії фотографій датчика MotionCam вони бачать причину тривоги.


перед загрозою

в офісі спрацювала сигналізація. Система послала Ajax співробітників компанії безпеки і фотографії з датчиками MotionCam. Будьте обережні: озброєний злочинець!


зовнішній вигляд після того, як вдома в нічний час

нападники увійшли в заміський будинок. Навіть в темряві, завдяки інфрачервоному світлі, фотографія MotionCam видимих ​​ознак грабіжників. Поліція зловила їх на гарячому.


поважає особистий простір

MotionCam призначений для забезпечення контролю, а не особистому житті. Датчик руху не робить фото по запросу - тільки тоді, коли сигнал тривоги. Всі дані шифруються при передачі і зберіганні. Фото які не MotionCam немає процесів і ніяких аналізів. Немає необхідності жити в круглих камерах спостереження годин, щоб побачити причину тривоги.


розсіює підозр

MotionCam ігнорує домашніх тварин зростання до 50 см через цифровий алгоритм SmartDetect. Але якщо цікаво, тварина буде як і раніше викликає занепокоєння, фото звіт показує, що будинок не знаходиться в небезпеці.


унікальна бездротова технологія

датчик руху MotionCam використовує одночасно два radioprotokola: Ювелірне для отримання інформації про тривоги і крила для передачі фотографій. Ви отримуєте картину сцени менш ніж за 9 секунд після виявлення руху і тривоги як і раніше приходять через секунду. Навіть відсутність безпеки і зв'язку слабкий сигнал.


з центром дальністю зв'язку до 1700 метрів, легко оцінити, де вона буде найбільш ефективною. І MotionCam запис для датчиків безпеки з камерами автономії - до 4-х років батарей встановлені.


Інтернет-магазин

Нові надходження