Ваша корзина
Пока ничего нет

IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2121G1-IDW1 (2.8мм)

Цiна: 2 555.76 грн.

- +
Подiлитьсь:Камера відеоспостереження DS-2CD2121G1-IDW1 (2.8mm) - обладнання для спостереження від авторитетного виробника Hikvision. У формі купола і є відмінним рішенням для зовнішніх і внутрішніх. Забезпечує високого якість денного спостереження і нічний час з-за інфрачервоні роботи з дальністю до 30 метрів. Запишіть всі дані можуть бути виконані на карті пам'яті, жорсткий диск і хмара.

В залежності від ваших уподобань, користувач може підключити камеру за допомогою дротового або бездротового технології Wi-Fi, що спрощує установку. Працює в 2 мегапіксельною матрицею, що забезпечує високу чіткість зображення з правильною передачею кольору. Чи буде це відмінне рішення для дому, дачі, складських приміщень, офісів і інших об'єктів. Знайдено фіксований об'єктив фокуса з 2,8 мм, так що він може виконувати запис з дозволом 115 градусів. Така чудова продуктивність була досягнута завдяки до 1 / 2,8-дюймового CMOS прогресивної матриці розгортання системи.

Рівень захисту від зовнішніх факторів, IP66, так що всі внутрішні компоненти камери будуть перебувати під захистом. Всі дані обробляються кодеки H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG, що дозволяє знизити вагу на 70% файл без втрати якості. Це дозволяє заощадити місце на жорсткому диску або карті пам'яті.


Інтернет-магазин

Нові надходження