Інтернет магазин систем безпеки

Ваша корзина
Пока ничего нет

Інтернет-магазин


Нові надходження
Цена:

Магазин "SSBB" - це інноваційні технології Вашої безпеки


Компанія SSBB «Сучасні системи безпеки бізнесу» працює вже більше 10 років. Ми займаємося продажем і установкою відеоспостереження, систем пожежної безпеки, системами контролю доступу і продажем, а також установкою іншого обладнання. У нас представлений широкий асортимент товарів інноваційної продукції. Всі товари представлені в магазині ліцензійні, і продаються з гарантією.

Популярні товари магазину SSBB

Одним з найпопулярніших розділів нашого інтернет-магазину є товари категорії «Відеоспостереження». У цьому розділі користувачі можуть побачити чималу кількість дуже цікавих рішень. Тут є якісні і надійні вуличні купольні відеокамери, масштабні системи для Ґміна Крипно підприємств і компактні рішення для житлових будинків. Дані пристрої відрізняються якісними об'єктивами, наявністю цілого комплексу обов'язкових переваг, а також доступною ціновою політикою. Вони можуть порадувати своїх власників довгим терміном ефективної експлуатації.

В асортименті магазину "ССББ" також можна знайти сучасні гібридні пристрої під назвою відеореєстратори. Дані пристрої відмінно справляються з роботою в охоронних відео системах. Вони можуть підключатися до мереж аналогового і AHD формату. Крім цього достатку охоронного обладнання, в розділі «Відеоспостереження» можна знайти джерела живлення і комплектуючі для систем відеоспостереження. Всі ці товари мають високу якість виконання і доступну цінову політику. Будь-який з таких товарів нескладно придбати в пару кліків мишкою.

Не менш популярним розділом інтернет - магазину "ССББ" вважається і розділ «Сигналізація». Він представлений такими пристроями, як комплекти радіоуправління, звукові сирени, прилади типу ВБД6-16 & ndash і іншої корисної продукцією.

Як підібрати обладнання для безпеки в Києві

У виборі потрібної продукції Вам обов'язково допоможуть компетентні менеджери нашого магазину. Вони також забезпечать швидке оформлення замовлення, видадуть гарантії на товар, а також оформлять оперативну доставку за місцем призначення.

Компанія "ССББ" - це не тільки зручний і комфортний інтернет - магазин і справжній європейський сервіс. Ми пропонуємо широкий спектр затребуваних в даний час послуг. Виконуємо проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнес структур. Комплект таких послуг складається з відеоспостереження, контролю доступу, обліку робочого часу співробітників, пожежної сигналізації і т.д. Професіонали нашої компанії володіють десятирічним досвідом роботи і освітою в своїх сферах роботи. Вони підберуть обладнання найбільш підходящі під Ваші умови і на найвищому рівні проведуть монтаж будь-якої складності. Робота буде зроблена в повній відповідності з усіма побажаннями замовника, в терміни, обумовлені в договорі.

Звертайтеся до нас! Ми гарантуємо 100% результат, а також повну конфіденційність своїм клієнтам!