Перевірка тепловтрат будинку

Перевірка тепловтрат будинку

 


Проблеми тепловтрат є досить актуальними, особливо в зимову пору часу. Буває, навіть коли відоме джерело втрати тепла, не виходить знайти відповідне рішення. Наприклад, ми помітили, що втрата тепла йде від стелі, а сам дах протікає зовсім в іншому місці.

І якщо ви так і не зможете з'ясувати, де саме розташоване джерело втрати тепла, то ви ризикуєте даремно витратити і час, і кошти, і сили, покладені на ліквідацію проблеми.
Щоб визначити будівельні дефекти, необхідно спеціальне випромінювання, яке для людей є невидимим (інфрачервоне). однадо незалежно від того бачимо ми його чи ні, ми можемо відчути джерело тепла, що виходить від якогось предмета. Зовсім недавно розробили технології, здатні побачити його. Саме це спричинило появу нового методу для виявлення дефектів будівництва.

Принцип роботи тепловізора

Найефективніший метод для дослідження будинку на тепловтрати - це тепловізор, тобто процедура, яку використовують професіонали будівельної сфери.
Принцип роботи цього пристрою абсолютно простий. Чи не контактуючи з предметами, вимірюється температура всіх поверхонь, і на екран приладиа надходить температурне зображення.

Екран пристрою тепловізор зможе показати нам:

  • Все і навіть самі приховані недоліки і дефекти будівництва, пов'язані з теплоізоляцією.
  • Місця, де просочується вода.
  • Місця, в яких вологість занадто підвищена або ж присутня цвіль.
  • Ділянки з утвореннями холодних мостів.
  • Де ділянки з поганою вентиляцією.
  • Поломки в системі опалення.
  • Стан обладнання.

В наш час, навіть незважаючи на успішний розвиток будівельної сфери, створення нових високоякісних технологій і матеріалів, имещих високі функціональні можливості, неякісна робота будівельних процедур може все зіпсувати.

Перевіряти будинок на тепловтрати потрібно своєчасно. Візуально визначити недоліки дуже складно, вони будуть помітні лише при сильному руйнуванні, і на це обстеження може піти дуже багато часу. А ось за допомогою тепловізора можна виявити дефекти дуже швидко, ще до початку руйнувань. А це посприяє значної економії кошти на знищення проблеми.

Як працюють сучасні прилади - тепловізори?

Пристрої можуть випромінювати тепло, ця здатність зафіксованадопомогою спеціального приладу, який складається з лінз, які пропускають випромінювання. Як тільки випромінювання потрапить в об'єктив, інформація потрапить на матрицю, а сигнал перетвориться в відеозображення. Результат: температурна фотографія, на якій позначена відповідна температура.

Обстежити покрівлі спеціальним тепловізором - це шлях до вирішення всіх проблем, пов'язаних з тепловтратами. Адже навіть невеликий прокол, руйнування покриття може привести до проблем в майбутньому.
Якщо волога буде постійно потрапляти всередину покрівлею, то шар теплоізоляції може зовсім зруйнуватися. стан покрівлізнижується, вона перестає виконувати свої функції, і саме це сприяє утворенню нових тепловтрат.

Причому такі процеси будуть дуже довго приховані від очей людей, і виявляться тільки в крайніх станах (зі стелі тече вода).

Якщо ви плануєте ще в первісному стані визначити всі проблеми, щоб швидко їх вирішити, і не витрачати гроші на ремонт, то замовляйте тепловізор. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» активно займається виробництвом сучасних високоефективних технологій. Тепловізори зможуть виявити будь-які проблеми і неполадки за короткий час. Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини