Перевірка будинку тепловізором

Перевірка будинку тепловізором

 

Опалювальний сезон не за горами, а статистика показує, що в цей час ми мало не щодня витрачаємо доходи на додаткові енергозберігаючі засоби. І найчастіше фінансові кошти йдуть в нікуди, тому що, здавалося б, ви закупили багато вугілля або дров для печі, провели систему підігріву підлоги, але тепло чомусь все одно швидко зникає. Як це відбувається і через що?

Все простіше ніж здається, у вашому будинку є будівельні дефекти, які приховані від людських очей. Якісь недоліки дверей, а точніше прорізів, стін, зміщення місця розташування утеплювача (це підвищуєт рівень вологості, і мікроклімат в будинку починає порушуватися). Мінус цього не тільки в тому, що в опалює сезон втрачається тепло. Також це може негативно позначатися на самопочутті і здоров'я господарів.

При таких проблемах перше, що необхідно зробити - це виявити ті будівельні недоліки. Без спеціального пристосування це зробити дуже складно, ви можете просто на просто витратити купу часу і зусиль, а потім в результаті виявиться, що це був не джерело втрати тепла. Для того щоб виявити дефекти швидко і також саме від них позбутися, необхідно обстежити будинок спеціальним пІБОР - тепловізором.

Як показує статистика, найчастіше після дослідження цим засобом джерелами втрати тепла є вікна. Адже навіть найдрібніші щілини між вікном і стіною можуть випускати близько 40-50% тепла. А тепер уявіть скільки фінансових витрат може піти якраз на ці відсотки тепла.

Коли найкращий час для проведення тепловізійних досліджень?

Все залежить від температури, різниця між вуличного і кімнатного повинна бути мінімум від п'яти градусів. Тут стає зрозуміло, що оптимальний час - це осінь-зима. Можна звичайно і в літній період, для цьогоІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини