Електропроводка в будинку: складності і способи прокладки

Електропроводка в будинку: складності і способи прокладки

 

Сучасне життя неможливо уявити без електрики. Навіть нетривале відсутність електроенергії доставляє нам масу незручностей. Комп'ютер, будь-яка побутова техніка, кліматичне обладнання, світло та інші системи харчуються електричною енергією, яка надходить до кожного приладу по складній системі електропроводки в квартирі. До квартири вона йде від електростанції по лініях електропередач. Зменшувати силу струму і напругу, перетворюючи його для побутового використання, допомагають різні трансформатори і перетворювачі.

Основна перевага електроенергії полягає в її сравнітелььной дешевизні, в тому числі недорогому способі виробництва. Транспортування також не є дорогою. Тому, електрична енергія використовується практично в кожному будинку, кожній квартирі.

Довірте монтаж електропроводки фахівця

Щоб потрібну кількість електричної енергії надійшло до кожного приладу в будинку, від розподільного щитка йдуть складні електромережі, складові проводку всієї квартири, будинку. Безумовно, зайнятися її монтажем можна самостійно при наявності хороших знань. Так Ви заощадите якусь кількість фінансів і зможете їх витратити в інше русло. Але все-таки елетропроводка в будинку - справа серйозна і краще довірити його професіоналу. І на це є кілька причин:
Професіонал зможе гарантувати безпеку роботи електропроводки. Ви будете спокійні і впевнені в тому, що одного разу не станеться електричним струмом чи пожежі проводки. Майстер правильно розподілить навантаження електромережі.

Робота з електрикою вимагає максимальної уваги і певних навичок. Це небезпечне заняття навіть для фахівця. Тому, виконуючи монтаж електропроводки самостійно, Ви сильно ризикуєте своїм здоров'ям і навіть життям.

Спеціаліст володіє деякими новими технологіямиі, які можуть бути невідомі любителю. В тому числі, фахівець максимально ефективно приховає проводку від сторонніх очей, додавши комфорт і затишок в приміщення.

Способи прокладки електромережі в будинку, квартирі

Є три основні способи монтажу електропроводки: по підлозі, по стінах, а також під натяжною або навісною стелею. Перший варіант відрізняється підвищеною небезпекою при експлуатації. Така електромережу може бути пошкоджена банальним підтопленням в квартирі. Ремонт потребує великих зусиль і грошових витрат. Адже доведеться знімати підлоги, які часто коштують недешево.

Другий варіант є, як стверджуютьбагато електромонтажники, а також мешканці квартир з електропроводкою, що йде уздовж стіни, «бабусиним варіантом». Сучасні технології дозволяють відійти від цього способу монтажу, пов'язаного з наявністю розподільних коробок в кожній кімнаті. Вони привертають непотрібну увагу і в якійсь мірі псують інтер'єр.

Прокладка електропроводки під натяжною або підвісною стелею - ідеальний варіант. Переваги на обличчя:

  • всі кабелі та проводи надійно заховані і не помітні як жителям квартири, так і гостям;
  • в разі ремонту електропроводки, процес виявиться набагато простіше, так як до будь-якої ділянки мережі добраться можна буде максимально швидко;
  • заміна натяжної стелі, в разі складного ремонту електромережі будинку або квартири, значно дешевше, ніж ремонт стіни або підлоги.

Професійний монтаж - запорука безпеки і комфорту

Важливо розуміти, що електропроводка в будинку - це одна з важливих «артерій», від якої залежить комфорт і безпеку не тільки мешканців певної квартири, але і їх сусідів. Нестабільної роботи, підвищеної напруги, вибивання автоматів, короткого замикання, загоряння і інших проблем можна уникнути, довіривши це відповідальне завдання професіоналу з великим досвідом роботи. Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини