Електромонтаж в квартирі: що необхідно врахувати?

Електромонтаж в квартирі: що необхідно врахувати?

 

Купуючи нову квартиру, багато людей вважають за краще зробити в ній ремонт. Адже важливо, щоб в новому житлі подобалося абсолютно все. Часто ремонт не обходиться лише переклеювання шпалер, роботи проводяться більш серйозні і масштабні. В тому числі, замінюється електропроводка в усіх кімнатах. Це важливо не тільки з точки зору безпеки: купуючи квартиру, Ви не можете знати, в якому стані знаходиться електропроводка. Важливо виконувати електромонтаж в квартирі і з точки зору комфорту.

Спосіб прокладки електропроводки

Існує кілька способів прокладки всіх кабелів тощооводів.

  1. Звичний для багатьох людей спосіб прокладки по стінах давно застарів. Причин на це кілька, але основна - естетична. Нікого не радують чорні круглі розподільні коробки в кімнатах. Вони псують дизайн квартири і навіть пригнічують. Тому, електромонтажники пропонують ще два варіанти прокладки електропроводки.

  2. Прокладка по підлозі. З одного боку, це зручно. Провід ховаються під покриттям підлоги і не псують зовнішній вигляд. Але, з іншого боку, такий спосіб самий небезпечний. Наприклад, якщо Ви живете на першому поверсі багатоповерхівки або в приватному будинку, проводку можуть банальноперегризти миші. Її можна випадково затопити. У разі ремонту проводки, доведеться знімати підлоги. Це дорого, незручно і довго. Є ще кілька причин, чому багато людей зупиняються, як правило, на третьому варіанті монтажу.

  3. По стелі. Переваг маса. Перш за все, всі дроти і кабелі легко ховаються під навісним або натяжною стелею. Ніяких розподільних коробок на стінах. Шанс пошкодити таку систему монтажу вкрай низький. Але навіть якщо буде потреба ремонту, замінити натяжна стеля не так накладно, як замінювати дорогі підлоги. А навісну стелю і зовсім зручний - його навіть міняти не доведеться.

    / Li>

Розподільний щит

Другий важливий момент, чому важливо виконати електромонтаж в квартирі або будинку після покупки - це можливість встановити розподільний щит з великою кількістю автоматів. Окремо можна підключити будь-який предмет, будь-яку кімнату. Це зручно, економічно і безпечно для Вас і Ваших близьких. Розглянемо кілька плюсів, коли в квартирі встановлено 10 і більше автоматів в розподільному електрощиті.

  1. Підключіть розетки в дитячій кімнаті окремо. Ви зможете відключити їх електропостачання в будь-який момент, залишивши постачання верхнього світла в цій же кімнаті.ак Ви забезпечите дитини, який може почати грати з розетками.

  2. Підключіть окремо холодильник. Їдучи на кілька днів, просто вимкніть всі автомати крім того, що відповідає за електропостачання холодильника. Так Ви збережете всі продукти, і забезпечите від можливих стрибків напруги інші прилади в будинку. За цим же принципом можна залишити роботу водонагрівача, щоб вода в ньому підтримувала потрібну температуру. Або, наприклад, кондиціонер, запрограмований на автоматичне включення і охолодження квартири за годину до вашого приходу додому.

Як виконати електромонтаж в квартир?

Безумовно, найкраще звернутися до професіонала. Бажано, що працює у великій компанії, яка займається монтажем електропроводки та іншими подібними роботами. Уклавши договір з компанією, Ви зможете бути впевнені, що Вам направлять надійного фахівця.

Професіонал з великим досвідом роботи і знаннями виконає монтаж електропроводки в квартирі максимально ефективно, безпечно і в найкоротші терміни. Після завершення роботи Ви зможете відчути всю зручність нового розподільного щита, а також будете впевнені, що Ваше житло надійно захищене від проблем з електрикою.

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини