Ефективні методи економії електроенергії

Ефективні методи економії електроенергії

 

З моменту винаходу електрики за його використання людству доводилося завжди платити. Ну, неможливо даром використовувати дорогі системи електропостачання . Саме обладнання для таких систем варто зовсім чималі гроші, плюс грошей коштує вироблена цим обладнанням продукція. В результаті ціни на електрику зростають буквально на очах. Вони-то і змушують людей задуматися, яким чином можна економити на цій формі енергії. Найефективніші з даних методів ми і розглянемо в тілі цієї статті.

Кожен сучасний будинок або квартира є справжнім розсадником енергетично витратних приладів. Адже практично у кожної людини є такі пристрої, як пральна машина, холодильник, ноутбук, електрочайник, електроплита або праска. Дані прилади споживають колосальну кількість електрики. Особливо якщо вони були створені не в найближчі часи, і не мають класу А + енергоспоживання. Для економії електроенергії за допомогою побутових приладів слід в першу чергу замінити «старичків» на техніку новішого покоління. Можна також скоротити витрати електрики за допомогою рацінальної експлуатації подібних пристроїв.

В даний час одним з кращих винаходів людства в сфері енергопостачання є двухтарифні лічильники. Такі пристрої також допомагають значно знизити вартість комунальних послуг. У своїй роботі вони спираються на нічні і денні тарифи споживання електроенергії. Подібний підхід до розрахунку вартості набагато вигідніше широко використовуваного усередненого тарифу. Саме тому фахівці рекомендують всім зацікавленим людям в цілях економії встановлювати в своїх житлових будівництвах прилади даного формату.

Вже давно вустановлено, що левова частка побутових приладів чудово витрачає електроенергію навіть перебуваючи в режимі очікування. Їх не зупиняє натискання клавіші On / Off. Єдиним способом припинити нераціональні витрати є тільки виймання штекера з розетки. Взявши за основу дану інформацію, кожна людина зможе заощадити близько 300 кВт / год на рік. В цьому і проявитися бажана економія дорогої електроенергії.

Хочете економити далі на побутових приладах? Дивимося далі. Ніколи не ставте холодильне обладнання поруч з опалювальними приладами. А в сам холодильник нізащо не устанавлівайтгарячі продукти. Всі ці нюанси можуть стати каталізатором для надмірного споживання електроенергії. Власникам холодильників, які не мають автоматичної системи розморожування, слід ретельно стежити за освітою криги. Велика кількість снігу в надрах пристрою збільшує витрату електрики приблизно на 20%.

Енергозберігаючі лампи розжарювання - освітлювальні прилади нового покоління. Такі лампи не тільки мають чудовий термін експлуатації, але і цілу масу інших позитивних якостей. Вони споживають електрики в кілька разів менше, ніж їх звичайні побратими. вустановка енергозберігаючих ламп в приміщеннях, що не вимагають постійних включень і відключень світла, дозволить знизити витрати на електроенергію мінімум в два рази.

В даний час практично в кожному будинку оселилися комп'ютери. Дані пристрої часом працюють з раннього ранку до пізньої ночі, а то і цілодобово. А за статистикою один звичайний ПК за одну годину споживає електроенергії, як три стоваттному лампи розжарювання. На даному приладі також можна економити, якщо відходячи від нього мінімум на 20 хвилин ставити пристрій в сплячий режим. Цю аксіому також слід прийняти за правило.

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини