Системи контролю доступу в приміщення

Якщо у Вас виникла необхідність контролювати доступ або убезпечити територію або якесь приміщення, то Вам необхідне встановлення системи контролю доступу.

В основі роботи систем контролю доступу лежить взаємодія персональних ідентифікаторів зі зчитувальними пристроями. Під ідентифікаторами ми маємо на увазі карти, відбитки пальців, візерунки сетчаток очей, брелоки, браслети. А зчитувальні пристрої – термінали, зчитувачі. Для відкриття електро замку зчитувач повинен зняти ID з ідентифікатора і перевірити його в базах даних на наявність прав.

Ця система ґрунтується на комплексній роботі контролерів і зчитувальних пристроїв, терміналу доступу і електронного замка. Основна її мета – обмежувати перебування не зареєстровані співробітників в підконтрольному приміщенні. Для того щоб увійти в підконтрольне приміщення співробітник повинен мати ідентифікатор. Система відкриє замок або дозволить прохід через турнікет, тільки в тому випадку якщо пред’явлений ідентифікатор співпаде з зберігається в її пам’яті базою ключів. Кожен співробітник може отримати гнучкі права доступу, використовуючи тимчасові зони, комбінації розблокування, групи доступу.

При проході людини через систему контролю доступу в приміщення охоронець має можливість ідентифікувати особу людини. Коли відвідувач пред’являє свою картку, охоронець бачить, на комп’ютері, інформацію і фотографію. Право проходу відвідувача залишається або за співробітником служби безпеки, або в автоматичному режимі з використанням турнікета.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: