Радіо жучок

Радио жучокРадіо жучок являє собою пристрій мініатюрних розмірів, що приймає та передає звукові сигнали. Радіо жучок оснащується стандартним мембранним мікрофоном, приймаючим звуковий сигнал, який виходить від людини, або обладнання.

Радіо жучки володіють вмонтованим підсилювачем, який надає їм можливість розпізнавати найслабші звукові коливання. Також вони мають портативний передавач, здатний передавати звуковий сигнал в дуже широкому діапазоні хвиль. Деякі передавачі можна самостійно налаштувати на певну частоту.

Крім цього, вони оснащуються антеною і батареєю. Від розмірів цих пристроїв залежить дальність і якість переданого сигналу. У комплектацію радіо жучка також входить і приймаюча сигнал радіостанція.

Науково-технічний прогрес і сучасні технології дозволили сильно миниатюризировать ці вироби. Наприклад, живлять батареї до них, можуть не перевищувати за розмірами, ті, що йдуть до електронних годинах. Але, з такою батареєю не доводиться розраховувати на тривалий час роботи (максимум 10 годин) і велику дальність прийому сигналу (не більше ніж 40 метрів). Ці недоліки певною мірою компенсуються невеликими розмірами, що дозволяють максимально приховати підслуховуючий пристрій і знизити ризик його виявлення.

Однак навіть при урізаних можливостях радіо жучки можна з успіхом використовувати в невеликих офісах і інших приміщеннях, де немає необхідності у великій дальності прийому сигналу і тривалому часу твори прослуховування. Так як, найчастіше, час перебування працівника в офісі не перевищує 8 годин.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає послуги з виявлення та захисту від прослушки. Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви будете спокійні, оскільки перевірка майна, території Вашої постійного і тимчасового перебування дає впевненість у тому, що Ваша особиста і комерційна інформація залишиться в таємниці.

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.

Лицензия-1Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослуховування, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: