Прослуховування телефону

Прослушка ТелефонаНі для кого не секрет, що мобільний телефон може стати об’єктом стеження за певним людиною, яка може таким чином поширити конфіденційну інформацію. Особливо небезпечно прослуховування мобільного телефону за допомогою програм-шпигунів, непомітно «оселилися» на своєму мобільному пристрої. І поки Ви будете спокійно розмовляти по телефону, хтось буде використовувати Вас з метою розкриття важливої інформації, будь то Ваше особисте життя або конфіденційні дані підприємства, на якому Ви працюєте.

Прослуховування телефону: Виявлення та Захист

Жучок для мобільного телефону

Жучок – це електронний пристрій, за допомогою якого можна негласно отримати інформацію, або іншими словами це мікрофон з радіо передавачем, який може передавати звук з приміщення, в яке його непомітно, приховано встановили на великі відстані на радіо приймальний пристрій; цей пристрій може працювати як автономно, так і від зовнішніх джерел живлення і дозволяє чути розмову людей в приміщенні, при цьому, не перебуваючи в даному приміщенні.

Як визначити прослуховування мобільного телефону

Визначити факт прослуховування мобільного телефону досить легко, так як програма для прослушки використовує ресурси самого телефону, а саме: процесора, батареї, інтернет-трафіку. Виходячи з перерахованого можна зрозуміти, що сталася установка програми, досить легко: поведінка телефону різко змінюється на нехарактерне. Після появ підозр в наявності програми для прослушки слід ідентифікувати програму за назвою і видалити її.

Перевірити телефон на прослуховування

Існує кілька способів для перевірки телефону на прослуховування:

• при піднесенні до колонок телефон створює перешкоди, коли Вам ніхто не дзвонить;
• Ви чуєте сторонні звуки і голоси в трубці під час розмови;
• з’єднання з абонентом встановлюється довго;
• телефон мимовільно перезавантажується, включається підсвічування;
• батарея занадто швидко розряджається.

Ознаки прослуховування телефону

Основні ознаки прослуховування мобільного телефону:

1. Висока температура акумулятора. Якщо на вашому телефоні піднялася температура батареї і не остигає тривалий час після розмови варто задуматися про те, чому так відбувається.
2. Дивна поведінка телефону. Неадекватна поведінка мобільного телефону, яке виражається довільній зміною підсвічування, вимиканням, запуском випадкових додатків та іншими неполадками може бути викликано шпигунською програмою.
3. Затримки при включенні і виключенні телефону. Якщо Вашому телефону потрібно більше часу для включення / вимикання – значить щось не так. Можливо, під час запуску операційної системи пристрою подгружается який-небудь шпигунський софт.
4. Сторонній шум під час розмови. Зазвичай під час прослуховування, коли відбувається розмова, мобільний телефон видає відлуння або деякий однотонний нетиповий шум, якого раніше Ви не помічали.
5. Постійні перешкоди. Коли мобільний апарат починає видавати своєрідні «булькотящіе» звуки протягом довгого часу після того, як Ви закінчили розмову це може означати тільки одне – шпигунське додаток вийшло на зв’язок з іншим пристроєм і починає передачу йому всіх навколишніх звуків.

Прослухати мобільний телефон

Прослухати Ваш мобільний телефон можна як офіційним способом, так і не офіційним. Офіційний спосіб надають самі оператори стільникового зв’язку. Однак скористатися такою послугою можуть тільки правоохоронні органи, які мають при цьому відповідну постанову для прослуховування певного абонента стільникового зв’язку. Щоб захистити себе від прослушки телефону і вторгнення так сказати в особисте життя, є тільки один спосіб – поміняти і номер телефону (сім карту), і сам телефонний апарат (обов’язково).

Інший спосіб, за допомогою якого можуть прослухати мобільний телефон є незаконний. У цьому випадку прослуховування Вашого мобільного телефону здійснюється завдяки застосуванню дорогого обладнання. Методи боротьби з даною атакою – придбання захисної апаратури. Під час розмови стільниковий телефон виробляє обмін даними з прослуховуючих пристроїв, пеленг. За допомогою спеціального обладнання можна обчислити дані «пінг», а також заборонити їх зовсім.

Програма для прослуховування телефону

Встановити програму для прослуховування телефону дуже легко. Для цього достатньо мати доступ до інтернету. Програми для прослушки телефонів абсолютно не залишають слідів своєї діяльності та виявити їх без допомоги професіоналів практично неможливо.

Програма для запису телефонних розмов

Програма для запису телефонних розмов може фіксувати номери телефонів абонентів, що дзвонять, набрані номери. Всі дані – час і дата дзвінка, номер телефону, тривалість розмови і його зміст записується і зберігається на жорсткому диску комп’ютера.

Запис телефонних розмов необхідна для: аналізу спілкування співробітників з клієнтами, виявлення помилок і їх усунення; грамотного вирішення спірних ситуацій з клієнтами, так як можна пред’явити документальне свідчення попередніх домовленостей; захисту від погроз та інших дій кримінального характеру; виявлення недобросовісних співробітників, що порушують комерційну таємницю; аналізу втрат робочого часу на особисті розмови по офісним лініях.

Прослуховування телефону через інтернет

В Інтернеті доступно безліч програм, які здатні таємно працювати на телефоні жертви і зберігати або передавати на сторону записи телефонних розмов, SMS-повідомлення, географічні координати і навіть знімки з вбудованої фотокамери. Деякі програми вміють працювати, як повноцінний “жучок”: ви телефонуєте на апарат і непомітно для власника чуєте все, що відбувається навколо.

Подавитель мобільних телефонів

Подавитель прослушок мобільного телефону дозволяє створити безпечне для переговорів робочий простір. Подавитель жучків блокує несучі радіочастоти більшості жучків і всіх стільникових телефонів стандарту GSM в певному радіусі (залежно від моделі пристрою).

Глушилка жучків не відтворює будь-яких звуків і не створює перешкод телетрансляцій. Дія знедіювача спрямоване виключно на комунікаційні радіоканали передачі даних і голосу

Захист телефону від прослуховування

Для захисту телефону від прослуховування існує кілька способів.

Перший варіант – використання спеціального кріптотелефона з вбудованими засобами шифрування розмови.

Другий варіант захисту від прослуховування телефонів – використання спеціальних програм.

За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.

Лицензия-1Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослуховування, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання: 

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: