Програма обліку робочого часу

Программа учета рабочего времени

Набридло оплачувати години, проведені працівниками «В Контакті» та на інших розважальних сайтах? Пора взяти облік робочого часу в свої руки. Кожна організація стикається з необхідністю організувати облік співробітників і облік робочого часу так, щоб у ньому всі складові були реалізовані у вигляді процесів єдиного механізму. Автоматичний облік використання часу протягом будь-якого періоду може бути наочно представлений за різними показниками, що допоможе керівнику вирішити ряд проблем в раціоналізації управління. В іміджі сучасного підприємства велике значення має форма ведення документації та обліку. Програма обліку робочого часу допомагає легко і швидко знаходити будь-яку інформацію про співробітників.

Програма обліку робочого часу – один з основних елементів системи обліку робочого часу, який встановлюється на сервер. Основні переваги даної програми:

• Легкість використання (простий і зрозумілий інтерфейс з необхідними функціями).
• Облік кількості відпрацьованих годин по кожному співробітнику за будь-який період часу.
• Повний облік робочого часу (враховує повний робочий день співробітника: запізнення, активність, відлучення від комп’ютера, переробку, обідня перерва).
• Розрахунок заробітної плати на основі графіка робіт і фактично відпрацьованого часу з урахуванням погодинної ставки.
Контроль доступу на прохідних або в офісі.
• Швидкий пошук даних (система допоможе Вам швидко знайти співробітника).
• Контроль відвідуваності, початку і закінчення робочого дня.
• Легше контролювати регіони (можливість контролю віддалених від головного офісу філій та представництв).
• Швидкий онлайн доступ (інтернет – це все, що Вам необхідно для роботи).
• Програма дозволяє зберігати необмежену кількість знімків співробітників з веб-камер.
• Індивідуальні настройки (можливість завдання індивідуальних параметрів спостереження).
• Робота в реальному часі (використовуючи сервіс, Ви можете контролювати поточну інформацію про роботу співробітників).
• Комфортний перегляд знімків (зручний движок перегляду скріншотів; угруповання знімків за датою, годинах і хвилинах).

І це далеко не всі можливості, які надає програма обліку робочого часу. Дана програма дозволяє не тільки контролювати роботу, а й мотивувати співробітників за допомогою системи бонусів і штрафів. Це робить роботу прозорою і для працівників, і для керівництва. Кожне рішення буде підкріплено конкретними фактами, а виконавець отримає додаткову можливість управляти своїм кар’єрним і фінансовим зростанням в компанії.

Відмітна можливість програми обліку робочого часу – це дуже легка у використанні і гнучка форма обліку необхідних даних в розділах «контроль співробітників» і «контроль робочого часу». Програма обліку відвідуваності зробить облік і аналіз роботи підприємства неймовірно легким. В електронній системі обліку легше зберігати і шукати інформацію. Система обліку робочого часу має розмежування доступу користувачів до різних програмних модулів, тобто, кожен співробітник бачить тільки ту інформацію, яка потрібна йому для роботи і входить в його зону відповідальності. Усі Ваші побажання будуть враховані при індивідуальній розробці системи обліку робочого часу для Вашої установи, що дозволить використовувати максимально зручну програму Вам в роботі. Програми обліку робочого часу різних виробників відрізняються один від одного кількістю функцій контролю та звіту, якістю та зручністю інтерфейсу.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» мають величезний досвід роботи в проектуванні, встановлення та налаштування систем обліку робочого часу. Наша компанія також може допомогти Вам у створенні бази даних співробітників і її заповненні, навчити операторів роботі з програмою обліку робочого часу, а також надати цілодобову технічну підтримку по телефону і виїзд фахівця на об’єкт при необхідності. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: