Підслуховуючий пристрій: види і призначення

r900Під час інтерактивних технологій інформація є найдорожчим товаром. Для того щоб отримати необхідні відомості, використовуються будь-які засоби. Встановлення прослуховуючої апаратури у вигляді жучків та інших засобів вже не є привілеєм розвідки або правоохоронних органів, а доступна багатьом.

Основною тенденцією останніх років є підслуховуючий пристрій. Для отримання потрібної інформації сьогодні використовуються:

• gsm жучок;
• радіо жучок;
• міні диктофони;
• телефонний жучок;
• інфрачервоний жучок.
З їх допомогою може проводитися спостереження за автомобілем, офісом, а також здійснюватися прослуховування будинку.

Одними з найстаріших пристосувань є радіо жучки. Це маленькі радіостанції, які випромінюють сигнал на певну відстань. Залежно від потужності передавача, прослуховування за допомогою радіо жучка може здійснюватися в межах від декількох десятків до сотень метрів. Такому сигналу можуть перешкоджати стіни, будівлі та споруди.

Прослуховування через телефон живиться від телефонної мережі, тому може працювати протягом довгих місяців і років, поки не буде виявлена. Роль передавальної антени належить лінії зв’язку. Такий жучок в телефон буде автоматично вмикатися під час підняття телефонної трубки і передавати інформацію на певній радіохвилі.

Один з нових видів «жучків» вважається прослуховування gsm. У його основу покладено принцип роботи стільникового телефону, який самостійно знімає трубку під час вхідного дзвінка. В них розміщені більш потужні мікрофони, що забезпечують хорошу чутність відбувається. Переваги цього виду онлайн моніторингу в тому, що він дозволяє чути все в прямому ефірі. З його допомогою може здійснюватися прослуховування на відстані практично будь-якого приміщення.

Інфрачервоний жучок – це пристрій, що передає інформацію по оптичному каналу в невидимому оці інфрачервоному спектрі. Інфрачервоний передавач перетворює акустичні коливання в світло, а потім передає інформацію на приймач оптичного випромінювання. Відстань передачі такої інформації – до декількох сотень метрів.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків»). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: