Навіщо потрібна СКУД?

СКУД (система контролю і управління доступом) – це апаратно-технічні механізми, які встановлюються в необхідних місцях (на воротах, шлагбауми, дверях) і допомагають зчитувати інформацію про проходять, а також фіксувати час проходу.

Можливості систем контролю доступу:

– Обмеження проходу в потрібну зону.

– Отримання інформації про проходять в певні зони (ідентифікація).

– Облік робочого часу.

– Полегшення роботи бухгалтерії в разі насчітиваніе зарплати.

А також додаткові можливості, при інтеграції з системами безпеки:

– З пожежною сигналізацією. СКУД отримує інформацію про пожежу і розблокує всі необхідні для евакуації двері.

– З охоронною сигналізацією. Коли СКУД синхронізується з охоронною сигналізацією, і отримає інформацію про проникнення – відразу заблокує необхідні двері.

– З системою відеоспостереження. СКУД подає інформацію програмі для відеоспостереження, в разі підозрілих дій, і вказує камерам куди слід розвернутися на конкретній локації.

По суті, можливості системи контролю доступу дуже великі. Розмір і вартість залежить від конкретних цілей проекту. Зараз ми розглянемо: з чого складається система контролю доступу.

Кожен співробітник фірми отримує спеціальний ключ – пластикову карту, в разі зі шлагбаумами, такий ключ інтегрується в маленький пульт. Для відвідувачів, зазвичай, робляться окремі тимчасові ключі різного рівня. Дані користувача записуються в спеціальну книгу обліку, і поруч записують номер ключа. Для співробітників, в свою чергу, ключі робляться іменні, і містять повну інформацію про носіях в базу даних спеціальної програми. Далі встановлюються спеціальні зчитувачі на дверях. Зазвичай це загальна двері, курилки, вхід безпосередньо в офіс, і звичайно в спеціальні зони, в які вхід обмежений навіть для деяких співробітників компанії. Всі двері, на яких встановлені зчитувачі автоматично закриті, і вхід можливий тільки після того як користувач проведе картою-ключем. Ця інформація відразу потрапляє в базу програми, і показує хто в який час зайшов в певну двері.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця система може бути встановлена як в двері, так і встановлюються спеціальні турнікети (дуже популярно на прохідній в офісних центрах). Окремо СКУД інтегрується в шлагбауми, що дозволяє контролювати заїзд машин на територію, розмежовувати парковки за рівнями (директорський парковка, парковка для співробітників, парковка для відвідувачів), а також фіксувати дату і час заїзду.

У коді кожній системі є інформація про можливості проходу для кожного ключа, і так можна розмежовувати будь зони. Дуже правильно встановити такий контроль на вхід в охоронні приміщення, де розміщуються реєстратори і сервера, що дозволить отримувати доступ до таких зон виключно технікам і охоронцям. Це життєво-важливі «органи» охорони, якщо їх пошкодять то безпеку всього підприємства знаходиться під загрозою.

Якщо СКУД зафіксувала спробу проходу забороненого користувача – вона відразу посилає сигнал тривоги і блокує двері. Вся інформація про проходять, сигналах тривоги, а також облік часу фіксуються контролером і зберігаються на Вашому комп’ютері.

Як контролювати робочий час співробітників

Для більш точного контролю робочого часу ми рекомендуємо встановлювати зчитувачі на:

– Основний вхід. Так Ви будете отримувати інформацію коли прийшов на роботу і йшов з роботи конкретний співробітник, а також коли він покидав будівлю в робочий час.

– На курилці. Якщо така є. Ви будете отримувати точні дані про те, скільки робочого часу було витрачено на перекури і кави.

– В їдальні. Знову таки, якщо така є, Ви отримаєте інформацію про те, скільки насправді співробітники витрачають на обідню перерву.

– У кімнаті відпочинку. Теж саме.

Якщо поєднати програму системи контролю доступу з бухгалтерською програмою, можна значно полегшити облік заробітної плати. Тепер не потрібно буде вважати вихідні, святкові дні або відпустки – СКУД покаже кожен день, проведений на роботі конкретним співробітником. А також зачитування штрафів, якщо співробітник спізнюється, або занадто рано покидає робоче місце.

Завдяки системі контролю та управління доступом можна збільшити ефективно наявних співробітників в рази, і значно заощадити на заробітній платі додаткових співробітників.

Компанія ССББ вже більше чотирьох років на ринку безпеки України, має хорошу репутацію як у великих замовників, так і невеликих підприємств. Вартість системи контролю та управління доступом може бути абсолютно різною, і звичайно, будь-яка вартість окупиться протягом декількох місяців роботи.

Зателефонуйте нам, і ми підкажемо найкраще рішення для Вашого підприємства:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: