Детектор жучків

Детектор жучковУ наш час переважна більшість успішних підприємців, все частіше стикається з підступами конкурентів, при цьому велику кількість різної інформації поступово спливає за стіни компанії через недобросовісних співробітників, готових не просто продати важливі дані кому завгодно, але ще й радісно виконують за невелику плату всі вказівки конкурентів . Саме тому сучасним бізнесменам необхідно мати при собі детектор жучків, щоб убезпечити свій бізнес.

Детектор жучків вловлює сигнал від «жучків» і оповіщає власника про місцезнаходження пристрою для підслуховування. Маючи мініатюрні розміри і вага, а також функціональні можливості детектор жучків може перебувати постійно з Вами на важливих ділових переговорах. А наявна можливість підключення навушників робить його роботу безшумної і відповідно непомітною для сторонніх.

Детектор жучків має кілька ступенів настройки, може виявити будь-які пристрої, має вбудовану батарею великої ємності, що забезпечує тривалий термін автономної роботи детектора жучків.

Вбудований частотомер виявить будь-які бездротові пристрої для підслуховування, включаючи стільникові телефони, прилади передають інформацію по Bluetooth, бездротові відеокамери, радіо мікрофони і так далі.

Детектор жучків дозволить Вам відчувати себе в цілковитій безпеці при конфіденційних бесідах.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» має широкий вибір детекторів жучків з різним набором функціональних можливостей.

Лицензия-1Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослуховування, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: