Захист від прослуховування - це необхідність

GUARD-Bluetooth-2-300x196Як відомо, в сучасних умовах жорстокої конкуренції нерідко використовуються недобросовісні методи конкурентної боротьби. З них найбільш часто використовується крадіжка конфіденційної інформації шляхом несанкціонованого прослуховування телефонних розмов конкурента. Тим більше що способів прослуховування стільникових розроблено досить багато.

Якщо є технічна можливість прослуховувати телефон будь-якої людини, то повинна бути і якась захист розмов від прослуховування. І такий захист є. Існує кілька перевірених і дуже практичних методів, які допоможуть зберегти Ваші таємниці повністю конфіденційними і недоступними для інших вух.

Перший спосіб полягає в пошуку жучка в приміщенні, який може бути встановлений навіть в найбільш недоступних для людських очей місцях: вимикачах і розетках і в подальшому його усуненні. Але для здійснення пошуку «електронного жучка» Вам знадобиться професійна техніка, яка стоїть кругленьку суму грошей.

Другий спосіб - базовий, здійснюється за допомогою антижучків, які можна придбати різних модифікацій і видів. Чому базовий? Тому що антижучок не встановиться на точне місце розташування прослуховуючого пристрої, а лише завдяки колірним і звуковим індикаторам позначить їх присутність в даній кімнаті. Після чого розголошення в даному приміщенні важливої інформації, в якій зацікавлена підслуховування сторона, краще припинити зовсім.

Якщо існує ймовірність того, що прослуховування та розшифровка ваших дзвінків здійснюється через оператора мережі, то змініть сім-карту або зовсім поміняйте мобільний телефон. Існує кілька ознак, які говорять про те, що мобільник прослуховується. По-перше, помацайте під час бездіяльності телефон, якщо акумулятор буде гарячим, то це явна ознака «сторонньої» експлуатації пристрою. У випадку, якщо ваш засіб зв'язку постійно безпричинно відключається, підсвічування загоряється без видимої активності телефону, дуже швидко закінчується зарядка телефону, при здійсненні дзвінка великі перешкоди і шуми, а в меню встановлені нові додатки, які були завантажені не вами - це тривожні ознаки. Негайно зверніться в технічну службу з обслуговування телефонів і попросіть уточнити причини неполадок, можливо, це жучок.

Захист від прослуховування, профілактична перевірка приміщень на присутність прихованих технічних пристроїв - це фундамент безпеки Вашого бізнесу, а також гарантія безпеки Вашої родини.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків»). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83