Віддалене відеоспостереження через інтернет

  yotavideo

У наш час вже нікого не здивуєш наявністю відеоспостереження в офісі, в цеху або магазині. Пройшли ті часи, коли процес відеоспостереження стосувався виключно урядових служб безпеки. Але, як кажуть, ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, нам завжди хочеться чогось більшого. Тому розширення території, де доступ до мережі Інтернет можливий постійно і на високій швидкості, дозволив знайти популярність такого виду контролю як відеоспостереження через Інтернет.

Віддалене відеоспостереження через інтернет - це спостереження, при якому дані передаються на великі відстані. В основі системи віддаленого відеоспостереження - пристрій, оцифровувати аналогові відеосигнали і передає їх по мережі Інтернет або по IP-мереж. Система дозволяє спостерігати за подіями в режимі реального часу або створювати відеоархіви для того, щоб переглянути їх пізніше.

Ніхто не стане сперечатися, що вирушаючи в далеку поїздку або перебуваючи на постійному місці проживання в іншій області або країні, власники компаній різної величини бажають знати, що відбувається на території їх підприємств і в офісах їхніх компаній. Тому, коли господар постійно відсутня, але хоче організувати постійне відеоспостереження Інтернет канал задіюється в першу чергу.

Система віддаленого відеоспостереження може застосовуватися у Вашому будинку або на дачі для того, щоб запобігти крадіжкам, проникнення в будинок або на територію сторонніх, випадки хуліганства або псування Вашого майна.

У торговому центрі або салоні за допомогою системи відеоспостереження Ви можете простежити за якістю обслуговування клієнтів, запобігти крадіжкам і винесення грошей з каси, попередити випадки хуліганства, контролювати підозрілих відвідувачів.

Для того, щоб організувати віддалене відеоспостереження, не потрібно прокладати кабель. Система віддаленого відеоспостереження проста в монтажі і обслуговуванні, а крім того, при бажанні Ви також можете додавати в систему камери відеоспостереження, додаткові сервери передачі даних.

Проте якість відеосигналу залежить від швидкості підключення до Інтернету і від стабільності виділеного каналу. Тому, щоб організувати віддалене відеоспостереження через Інтернет, можливо, доведеться перейти на пакет послуг з більш високою швидкістю підключення або навіть змінити провайдера.

Є території, де немає можливості організації відеоспостереження через Інтернет за допомогою звичайно застосовуваного при цьому обладнання. Це стосується приміських районів, сільській місцевості. Але є інші технології передачі даних, які не раз підтвердили свою надійність і працездатність. Все залежить від того, які фінансові кошти Ви виділяєте на установку відеоспостереження через Інтернет і наскільки для Вас важливий сам процес відеоспостереження.

Для організації процесу відеоспостереження через Інтернет за допомогою вуличних відеокамер у місцях з високою ймовірністю виникнення факторів, що загрожують здоров'ю і життю людей, пропонуємо Вам скористатися таким обладнанням як вуличні камери в антивандальному виконанні.

Система віддаленого відеоспостереження дозволяє одночасно стежити за декількома об'єктами, незалежно від того, на якій відстані один від одного і від спостерігача вони знаходяться.

Сьогодні, спостереження в режимі реального часу дозволяє здійснювати стеження над об'єктом, що охороняється з будь-якої точки земної кулі. Найчастіше відеоспостереження в режимі реального часу застосовується з використанням цифрових систем відеореєстрації. У порівнянні з аналоговими системами, цифрові системи відеореєстрації мають набагато більше функцій, мобільні і зручні у використанні.

На думку компаній, що працюють на ринку установки охоронних систем, останні рік-два можна назвати переломними в області технологічної еволюції систем відеоспостереження. Ми стаємо свідками переходу на цифрові системи відеоспостереження, включаючи охоронні.12.

Відеоспостереження в режимі реального часу сьогодні активно застосовується в казино та ігрових установах і дозволяє проводити спостереження за діями відвідувачів і співробітників гральних закладів. У навчальних закладах, таке відеоспостереження використовують при проведенні тестів, іспитів. Відеоспостереження в режимі реального часу може застосовуватися і в медичних установах при контролі над операціями і.т.д. Сфери застосування відеоспостереження в режимі реального часу в майбутньому будуть постійно розширюватися і в майбутньому такі цифрові системи відеоспостереження планується встановити на всіх великих вулицях і дворах для забезпечення максимальної безпеки жителів міст.

Одну з причин зростання популярності цифрових систем можна сформулювати наступним чином: дешева ПК-платформа (на базі тих же процесорів Intel і операційної системи Windows) стрімко витісняє професійні аналогові системи відеоспостереження. Продуктивність процесорів і інших компонентів ПК зростає настільки швидко, що це дозволяє будувати на відносно недорогий і дуже швидкої ПК-платформі професійні цифрові охоронні системи відеоспостереження. Причому настільки недорогі, що їх можуть дозволити собі навіть невеликі компанії.

Сьогодні організація відеоспостереження в режимі реального часу застосовується на лініях метро і в школах, в банках і у військових установах - скрізь, де необхідний постійний моніторинг поточної ситуації на об'єкті, що охороняється. Крім постійного спостереження за охоронюваним периметром, відеоспостереження в режимі реального часу упередити виникнення небажаних дій в зоні, що охороняється.

На сьогоднішній день встановлення систем відеоспостереження є найефективнішим технічним засобом забезпечення безпеки, яке дозволяє оперативно або з початком довгого терміну зареєструвати факт скоєння того чи іншого протиправного дії, крім цього встановлення відеоспостереження дає можливість контролювати якість роботи співробітників, загальну ситуацію на об'єкті.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83