Турнікет як елемент системи контролю доступу

turnstiles_GyroTranspa

Системи контролю доступу (СКД) призначені для автоматичного управління входом і виходом людей до будівлі та приміщення організації, в'їздом і виїздом транспорту на територію. Установка системи контролю доступу дозволить забезпечити більш високий рівень безпеки на підприємстві. З'явиться можливість отримання точної інформації про дотримання робочого графіка співробітниками, гнучкого завдання режимів доступу, обліку робочого часу, обмеження доступу і т.п.

Найпоширенішим способом захисту від несанкціонованого доступу в приміщення є установка турнікетів. Турнікети - поширене обладнання системи контролю доступу, яке застосовується в інтеграції з іншими системами безпеки. Вони давно стали звичним засобом забезпечення порядку і безпеки. Економлячи нерви і кошти, вони надійно працюють на прохідних, в закритих зонах підприємств і скрізь, де необхідно здійснити контроль і управління доступом в охоронювану зону.

До турнікетам ставиться досить широке коло типів обладнання та їх моделей. Це і популярні трехштанговие турнікети-триподи, і роторні турнікети (повнопрофільні і полупрофільние). Так само виділяють всілякі типи хвірток та інші обмежувачі проходу.

Триштанговий турнікет або трипод широко поширений, ймовірно, завдяки компактності, низької вартості, стильному оформленню та можливості використання при великому потоці людей. Даний турнікет складається з трьох обертових штанг, розташованих під кутом 120 градусів один до одного на спеціальній голівці. Одна з штанг турнікета постійно перегороджує недозволений системою контролю доступу прохід.

Турнікети «хвіртка» можуть бути зроблені у вигляді штанги або дверки, зустрічаються і двостулкові розстібні турнікети-хвіртки, які забезпечують більшу ширину проходу. Турнікети-хвіртки розміщують при вільному проході в одну сторону, і обмеження проходу в іншу. Вони часто встановлюються на виході, коли на вході стоять турнікети триподи. Однак турнікети хвіртки можуть використовуватися і для організації проходу в двох напрямках.

Полупрофільний роторний турнікет володіє більшою мірою захищеності, ніж трипод або хвіртка, і, як правило, використовується на об'єктах з більш високими вимогами щодо захисту. Цей турнікет - конструкція заввишки близько метра, з трьома або чотирма лопатями, зафіксованими на вертикальній обертової осі. Лопаті турнікета виготовлені у вигляді суцільних стулок або як паралельно встановлені трубки.

Сучасні захисні турнікети мають ряд переваг: їм не страшні перепади температур, і вони не бояться ударів або механічних пошкоджень. Установка турнікетів в офісі допоможе захистити підприємство від небажаних відвідувачів. У такому випадку співробітникам видається спеціальна карта, за допомогою якої вони і потрапляють на територію підприємства. Це допоможе створити безпеку в організації і запобіжить яку-небудь витік комерційної інформації. Людина, яка має спеціальної проксі-карти, не зможе проникнути в офіс. Такі турнікети в даний час встановлюються в солідних бізнес-центрах і на підприємствах з комерційною таємницею або режимної територією.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування та монтажу системи контролю та управлінням доступом будь-якої складності для Вашого офісу, виробництва, складу, торгового центру і т.д. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять технічне обслуговування встановленої системи, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83