Комплекти відеоспостереження

    Комплекты Видеонаблюдения З моменту своєї появи на ринку комплекти відеоспостереження стали користуватися великим попитом. Це пов'язано з тим, що при установці відеоспостереження навіть на невеликому об'єкті неспеціаліст стикається з низкою складнощів, серед яких можна виділити підбір обладнання та його налаштування. Тому раніше непрофесіоналам доводилося або звертатися в спеціалізовані фірми (що збільшувало загальну вартість), або відмовлятися від установки. Зазвичай в комплект відеоспостереження входять наступні елементи:
 • базовий пристрій (існують комплекти відеоспостереження, створені на основі відеореєстраторів, відеосерверів або плат відеозахвату);
 • відеокамери (їх тип, характеристики та кількість різняться);
 • блок живлення, що забезпечує електроживлення елементів системи;
 • накопичувач, на якому зберігається відеоархів (зазвичай це жорсткий диск);
 • кабелі для з'єднання елементів набору;
 • комплектуючі, необхідні для монтажу системи;
 • комплект відеоспостереження для будинку.

Комплекти відеоспостереження

Комплекти відеоспостереження для будинку - це можливість постійно контролювати приватну власність і бути впевненим у безпеці своєї сім'ї. Готові комплекти відеоспостереження для будинку - це бюджетне рішення для зовнішнього та внутрішнього спостереження в приватному будинку. Комплекти відеоспостереження для будинку включають в себе все обладнання, необхідне для установки системи та організації її роботи. Їх базовою перевагою є стовідсоткова сумісність усіх елементів. Зазвичай подібні комплексні рішення включають обладнання одного виробника, виготовлене за єдиними стандартами. Важливо і те, що придбати комплекти систем відеоспостереження можна дешевше, ніж всі складові окремо.

Готові комплекти відеоспостереження

Готові комплекти відеоспостереження - це вдале рішення для невеликих об'єктів, таких як приватні будинки, дачі, квартири, торгові приміщення, офіси, склади і т.п. Купівля таких комплектів позбавляє від необхідності підбирати обладнання самостійно, так як вони включають в себе все, що потрібно для побудови системи спостереження: одну або декілька відеокамер, відеореєстратор, кабелі, блоки живлення, пульти / миші управління та інші допоміжні пристрої. Перевага готових комплектів відеоспостереження:
 • повна сумісність всіх компонентів набору;
 • орієнтація продукту на рішення конкретної задачі;
 • глобальна економія часу;
 • установку системи можна провести самостійно;
 • економія на вартості обладнання;
 • комплект відеоспостереження купити.
Одним з факторів, що визначають вибір того чи іншого товару, є ціна. При виборі комплекту відеоспостереження його вартість в основному буде залежати від типу і дозволу камер відеоспостереження:
 • аналогове спостереження - дешевше, IP - дорожче, але воно надає більше можливостей за дозволом, віддаленого доступу та іншим параметрам;
 • Ви можете придбати комплекти з дозволом 1 або 2 Мп; камери з роздільною здатністю 2 Мп - дорожче, але зате на відео можна буде розглянути дрібні деталі - такі, як номери автомобілів.
Після прийняття рішення про тип та вирішенні відеокамер бажано врахувати ще ряд моментів:
 1. Чи буде відеоспостереження вестися цілодобово в місцях без штучного освітлення? Якщо так - вибираємо комплект, до складу якого входять камери з ІЧ-підсвічуванням.
 2. Чи є ризик того, що камери можуть спробувати розбити? Якщо так - вибираємо комплект з антивандальними відеокамерами в металевих корпусах з полікарбонатною склом.
 3. Якщо Вас цікавить спостереження на вулиці - зверніть увагу на робочий температурний діапазон відеокамер. Якщо Ви живете на крайній півночі або на спекотному півдні - можливо, будуть потрібні термокожухи з додатковим обігрівом або охолодженням.
За допомогою комплектів відеоспостереження від компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» Ви легко зможете самостійно організувати охорону в квартирі, в заміському будинку, в офісі, в магазині, в гаражі, на автостоянці і т.п. Висококваліфіковані фахівці компанії допоможуть Вам підібрати систему відеоспостереження для будь-якого об'єкта. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83